10 груд. 2023

День прав людини

10 грудня 2021 року у світі відзначають Міжнародний день прав людини, заснований Генеральною асамблеєю ООН, бо саме в цей день в 1948 році Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини.
7 груд. 2023

День української хустки

Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято, яке з'явилося 2019 року, покликане об'єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій.
23 лист. 2023

Школа благодійності

Запрошуємо долучитися до Школи благодійності для педагогів! #ЩедрийВівторок
21 лист. 2023

День Гідності та Свободи

21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи. Можна мати гідність, але не мати свободи. Можна мати свободу, але не бути гідним її. Це цінності, які найкраще розкриваються лише разом. Ось чому сьогоднішній день має подвійне ім’я. Бо Україна має і те, і інше.
20 лист. 2023

Всесвітній день дитини

Сьогодні. 20 листопада, відзначається Всесвітній день дитини – свято взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей зі всього світу.
17 лист. 2023

Перша домедична допомога в умовах війни

На курсі «Перша домедична допомога в умовах війни» ви дізнаєтеся, як зупиняти кровотечу з використанням тампонади та джгутів, як діяти при опіках тіла, переохолодженні, зупинці серця тощо. Курс охоплює найважливіші техніки та знання від сертифікованих спеціалістів.
16 лист. 2023

Вебінар «Презентація соціально-емоційного навчання за програмою “Думай на рівних”»

Вебінар «Презентація соціально-емоційного навчання за програмою “Думай на рівних” Український інститут розвитку освіти запрошує педагогів закладів дошкільної освіти, психологів та консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників з питань дошкільної освіти на безплатний вебінар «Презентація соціально-емоційного навчання за програмою “Думай на рівних”». Програма створена фахівцями в галузі педагогіки, психології, прав людини та нейронаук для дітей віком від 3 до 6 років і спрямована на розвиток їхнього соціально-емоційного інтелекту.
15 лист. 2023

В Україні запрацювала безкоштовна онлайн-бібліотека з сотнями дитячих книжок Library For All Ukraine

Запустилась безкоштовна дитяча онлайн-бібліотека Library For All! На вас чекають: ⭐️ Сотні класних дитячих книжок ⭐️ Українська та англійська мови ⭐️ Дружній до дітей дизайн: смішні тваринки-аватари та зірка в нагороду за кожну прочитану книгу.
14 лист. 2023

Війна та інфекційні хвороби: як захистити себе та дитину

Під час війни через відсутність доступу до чистої води, базових умов гігієни та медичної допомоги, перебування великої кількості людей одночасно у сховищах, потягах, тимчасових прихистках є ризик поширення інфекційних захворювань. Кір, краснуха, епідемічний паротит, поліомієліт, дифтерія, кашлюк можуть швидко поширюватися та загрожувати вам і вашій дитині. При травмах існує високий ризик заразитися правцем та гепатитом В.
13 лист. 2023

Психосоціальна підтримка в умовах війни та кризових ситуаціях

Психосоціальна підтримка в умовах війни та кризових ситуаціях Вікові кризи, неприємні події, булінгу реальному й віртуальному світі впливають на психічний та емоційний стан дорослих і дітей, викликаючи стрес, тривогу,депресію тощо...