2 квіт. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2024 року.
1 квіт. 2024

1 квітня- Міжнародний день птахів

День птахів – час повернення пернатих з вирію. Птахи живуть на планеті понад 150 мільйонів років, немає на Землі такого куточка, де б їх не було. Підтримаємо наших пернатих друзів і цього року!!!
1 квіт. 2024

Донать свій час на захист інфопростору!

БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.
21 бер. 2024

Увага батьки!

Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» інформує, що Координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова на платформі Zoom будуть організовано групу психологічної підтримки для батьків
20 бер. 2024

100 причин пишатися тим, що я - УКРАЇНЕЦЬ

Освітяни з Unicorn School створили безкоштовну освітню платформу «100 причин пишатися тим, що я – українець», яка має на меті сприяти процесу пізнання найважливіших та найцікавіших фактів про Україну.
16 бер. 2024

"ЯК ВИХОВУВАТИ ТВОРЧУ ДИТИНУ"

Творчість для дітей корисна, й необхідна, адже розвиває уяву, фантазію, емоційний інтелект, дрібну моторику пальців, необхідну для формування чіткого мовлення.
15 бер. 2024

ПОРАДИ БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

14 бер. 2024

Гратися і не боятися

14 бер. 2024

Запрошуємо взяти участь!

Кожен з нас мріє. І дорослі, і малі, всі уявляють собі інший світ - щасливий, безтурботний, сповнений любові, посмішок, і, звісно, без війни. Мрії надихають, мотивують і дають віру в себе і свої сили. Окреме місце в мільйонах мрій, що вирують над нами, займають дитячі мрії. Щирі, казкові й неймовірно важливі. Цьогорічний конкурс малюнків ми хочемо присвятити саме їм. Занурмося у цей безмежний всесвіт мрій маленьких українців і дізнаємось, що приховано в їхній космічній уяві!
12 бер. 2024

Розпочалася Масниця.

Масниця в Україні - улюблене і веселе свято тривалістю цілий тиждень, з хороводами, іграми та частуваннями. Незважаючи на те, що воно має язичницьке коріння, свято увійшло в історію і відзначається й донині. У православних Масниця - це підготовка до Великого посту, називається вона Сирна або М'ясопусна седмиця.