9 жовт. 2023

Консультація для батьків " Дбаємо про здоров*я дитини в осінній період"

Осінь– прекрасна пора року, коли природа одягає все довкола у кольорове вбрання. Проте є й мінуси у цій чудовій порі – сезонні захворювання. Традиційно вважається, що з початком осені діти починають частіше хворіти. А попереду ще ціла зима! Тому осінь – саме час, щоб зміцнити здоров’я дитини. Пропонуємо вам кілька порад щодо того, як зміцнити здоров’я ваших діток у холодну пору року.
5 жовт. 2023

“Мінна безпека. Важливо знати кожному!”

Знання, що рятують життя: для дорослих і дітей доступні освітні відеоролики про мінну безпеку
4 жовт. 2023

Консультація для батьків "Любити дитину такою, якою вона є - запорука правильного виховання"

Любити дитину такою, якою вона є - запорука правильного виховання. Ми повинні не тільки любити та приймати наших дітей, а одночасно й коригувати їхню поведінку.Як же цього досягти?
3 жовт. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року.
1 жовт. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

29 вер. 2023

Важливо!

Профілактика серцево-судинних захворювань
26 вер. 2023

Як дітям скоротити час, проведений за гаджетими – поради від педагогів та дитячих психологів

У межах «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки» за ініціативою першої леді України Олени Зеленської педагоги та дитячі психологи телеграм-каналу «Підтримай дитину» продовжують надавати прості рекомендації. Нині для кожного з нас цифрові гаджети – невід'ємна частина життя. Діти беруть приклад з дорослих, а також використовують девайси під час навчання. Задля того, щоб скоротити час перебування дитини за гаджетами, пропонуємо скористатися такими рекомендаціями: Установіть для дітей чіткі правила щодо тривалості часу, проведеного у смартфоні чи планшеті.
24 вер. 2023

З Днем Дошкілля України!

Шановні працівники дошкілля! Вітаємо Вас з вашим професійним святом! Бажаємо Вам нескінченного терпіння, адже саме Ви – це перші люди після батьків, з ким діти проводять так багато часу. Саме Ви робите величезний внесок в їхнє виховання. Бажаємо, щоб те, що Ви віддаєте усім дітям, поверталося до вас сторицею. Зі святом!
19 вер. 2023

Бути справжнім лідером: як підготувати колектив до кризової ситуації?

Сучасні вчителі, викладачі та вихователі часто стикаються з непередбачуваними ситуаціями у роботі: повітряними тривогами, гострими реакціями дітей або ж власним стресовим станом. Саме тому дуже важливо підготувати їх до ефективних дій у таких випадках. Щоб підтримати освітян, експерти команди ГО «Підтримай дитину» діляться цінними порадами:
18 вер. 2023

Запрошуємо на вебінар

Центр культури, науки та мистецтва «Харківський будинок вчених» та Громадська організація «Надихай» 19 вересня 2023 о 15:00 год проводять вебінар АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ