16 вер. 2023

До Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Працівники закладу долучилися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Цього року акція відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».
16 вер. 2023

Консультація для батьків "Любити дитину такою, якою вона є - запорука правильного виховання"

Любити дитину такою, якою вона є - запорука правильного виховання.
13 вер. 2023

VІІІ Всеукраїнська акція «Happy Гав для Сірка»

Суть акції: зберіть корм, крупу, іграшки та ліки й передайте зібрану допомогу до місцевого притулку для тварин, зоозахисної організації чи волонтерів.
11 вер. 2023

Освітній проєкт Дія. Освіта

Пропонуємо до уваги освітній проєкт Дія.Освіта, який розробили в Міністерстві цифрової трансформації України Проєкт має онлайн-складову — платформу, де розміщені безкоштовні курси з цифрової грамотності, і офлайн-складову — мережу партнерських хабів цифрової освіти по всій країні, де можна отримати доступ до інтернету та цифрових гаджетів. Мета платформи допомогти українцям розвинути цифрові навички, щоб потужніще проявляти себе в професії, швидше навчатися, легше спілкуватися з рідними на відстані, а також бути в безпеці онлайн. https://osvita.diia.gov.ua/
6 вер. 2023

Як безпечно використовувати онлайн-платформи у навчанні: зустріч із кіберполіцією

6 вересня 2023 року о 14.00 на сторінці МОН у Facebook відбудеться трансляція зустрічі з фахівцями Департаменту кіберполіції Національної поліції України, які розкажуть про безпечне використання онлайн-платформ в освітньому процесі.
5 вер. 2023

консультація для батьків" ЯК ПОДОЛАТИ ЗАЇКУВАТІСТЬ"

ЗАЇКУВАТІСТЬ Заїкуватість— не лише порушення звуковимови, а й захворювання всього організму. Тому поряд з логопедичною корекційною роботою цей феномен потребує спеціального загальнозміцнювального лікування.
4 вер. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року. https://drive.google.com/file/d/1SsTDXqHQXSQ9BM8XKebLcM-5fiz2zwMc/view?fbclid=IwAR0fG20TBiKl6Cch5GdJlBvLYpiQBhS2qGbIgWODLaVL9xG8liu5hcecCI8
2 вер. 2023

Рекомендації МОН щодо організації освітнього процесу

Міністерство освіти і науки України підготувало низку рекомендацій щодо організації освітнього процесу у 2023/2024 навчальному році у закладах різних ланок: дошкілля, середня, позашкільна освіта та за різними формами навчання: дистанційна, змішана, очна. Усі рекомендації зібрані в окремому розділі.
1 вер. 2023

Шановні діти, батьки, педагоги!

Вітання начальника Управління освіти Олени Вєдяєвої з початком нового навчального року
11 серп. 2023

Кіберполіція застерігає від шахраїв

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою громадян. Зловмисники здатні обдурити дітей, пенсіонерів та намагатись розчинитись у просторах інтернету, не залишивши слідів злочину.