1 лют. 2024

Марафон "Добро починається з тебе"

Доброта, людяність, милосердя не мають кордонів, часових та вікових обмежень, просочують серце кожної людини на планеті. Їх ніколи не буває багато. Цього місяця запрошуємо дошкільнят та учнів, позашкільників та батьків, вихователів та вчителів долучитись до марафону “Добро починається з тебе” та у фото- й відеороботах повідати, як саме ви та члени вашої родини/колективу протягом лютого примножуєте добро у світі, даруєте свій час, надихаєте, даєте надію, віру та підтримку тим, хто цього потребує. Формат (горизонтальне відео тривалістю до 2 хвилин із розширенням mp4 або фото/ фотоколаж у форматі .jpg або png) кожен учасник обирає для себе самостійно.
30 січ. 2024

Відеороликі для дітей, присвячені мінній безпеці

Мінреінтегації спільно з партнерами – проектом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких відеороликів для дітей, присвячених мінній безпеці. Метою розробки та поширення цих матеріалів - нагадування про те, що третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям.
29 січ. 2024

У Харкові затвердили програму реагування на надзвичайні ситуації

Програму реагування на надзвичайні ситуації міста Харкова на 2024-2027 роки затвердили на позачерговій сесії міськради.
28 січ. 2024

Міжнародний день. LEGO.

28 січня вся дітвора у світі святкує Міжнародний день конструктора ЛЕГО. Це іграшка, яка увіралась в життя дітей і міцно тримає першість вже багато років. Конструктор допомагає розвивати творчі здібності, дає дитині можливість уявити себе в ролі архітектора, конструктора машин та літаків, влаштовувати ігри, дає необмежений простір для реалізації самих незвичайних фантазій та проєктів.
28 січ. 2024

Як діяти, якщо опинилися під завалами будівлі

Про те, як поводитися у такій ситуації, розповіли спеціалісти ДСНС України.
22 січ. 2024

З Днем Соборності України!

Головна традиція в День Соборності - це живий ланцюг, який українці вибудовують, символізуючи об'єднання українських земель і державну єдність. Історія цієї традиції починається в 1990 році - тоді живий ланцюг простягнувся з Києва до Львова та Івано-Франківська, Стрия, Тернополя, Житомира та Рівного. За різними оцінками, участь в акції взяли близько трьох мільйонів чоловік. Відтоді це стало доброю традицією, яку щороку влаштовують у різних куточках України. У Києві 22 січня таким чином "з'єднують" два береги Дніпра - лівий і правий, символізуючи об'єднання Сходу і Заходу України.
19 січ. 2024

Міжнародний день зимових видів спорту

Цей день дає можливість насолодитися снігом, зануритися у світ зимових видів спорту. Важливо навчати дітей сприймати їх не тільки як змагання, а й як чудові розваги.
17 січ. 2024

Епідсезон ГРВІ, грипу та COVID-19

Пам`ятка щодо запобігання поширенню ГРВІ та гострої респіраторної хвороби
16 січ. 2024

Канал зв'язку для батьків майбутніх першокласників

На допомогу батькам дітей старшого дошкільного віку, майбутніх першокласників, педагогам закладів дошкільної освіти
13 січ. 2024

Як подолати стрес у дитини.

Як подолати стрес у дитини.Варто частіше якісно проводити час разом: гуляти, грати у настільні ігри тощо. Важливо також частіше обіймати дитину, погладжувати її, робити жартівливі масажі, тримати за руки, підтримувати зоровий контакт, гратися у рухливі ігри на свіжому повітрі.