11 січ. 2024

Основні правила поведінки у холод:

ситість: не виходьте з дому голодними, а якщо змерзли – з’їжте щось і пийте достатньо рідини; багатошаровість одягу і «ні» тісному взуттю; рукавички, шапка, шарф, піднятий комір - обов’язково, вони захистять відкриті ділянки шкіри від холоду; актив: щоби зігрітися, рухайте руками, пальцями ніг, але уникайте перевтоми, бо коли ви втомлені, то втрачаєте тепло швидше; кожні півгодини-годину заходьте у тепле приміщення.
5 січ. 2024

Всеукраїнське опитування

Міністерство молоді та спорту України проводить онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення з 18 грудня 2023 по 18 січня 2024 року. Долучаймося до онлайн опитування за посиланням
4 січ. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року.
3 січ. 2024

Мовний курс «Єдині»

Всеукраїнський рух «Єдині» пропонує долучитися до безплатного граматичного курсу, який стартує 8 січня та триватиме 28 днів. Учасниками можуть стати всі, хто володіє українською, але бажають удосконалити мовні навички. Протягом навчання учасники щодня будуть отримувати завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр, візьмуть участь у вебінарах та розмовних клубах. Протягом курсу на вас очікують: щоденні завдання та навчальні матеріали; вебінари та онлайн лекції; розмовні клуби у зручному форматі (онлайн чи офлайн). аудіоматеріали для кращого засвоєння знань; спеціальні відзначки для найактивніших учасників спільноти; Friendly-чати для спілкування українською у вузькому колі.
2 січ. 2024

Новорічні аудіоказки у виконанні відомих українців

24 груд. 2023

Вітання з Різдвом Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

Шановні освітяни, дорогі діти та батьки! Від щирого серця вітаю вас із радісним і світлим святом – Різдвом Христовим! Це свято нам дає надію на диво, переповнює вірою у краще та надихає творити добро. Бажаю у це чарівне свято миру і спокою у кожному домі, сімейного затишку, душевної рівноваги, благополуччя, нових вражень та щирих емоцій. Нехай ваше життя наповниться радістю, бажаними перемогами і гарним настроєм. Щасливого, доброго та затишного Різдва! З найкращими побажаннями Олена ВЄДЯЄВА, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради
22 груд. 2023

"Стаємо сильнішими разом!" - порадник для освітян щодо інтеграції дітей в воєнних умовах

Експерти DECIDE в межах спільної з МОН ініціативи «Стаємо сильнішими разом!» методичний розробили порадник для освітян про соціальні, психологічні й педагогічні аспекти інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни, у дитячі спільноти.Переглянути порадник «Стаємо сильнішими разом!»
18 груд. 2023

8 нових дитячих книжок від українських авторів

Тема війни, яка особливо яскраво проявилася в українському дитліті з початку повномасштабного вторгнення, досі залишається актуальною, адже війна триває. Поза тим сучасна література для дітей і підлітків аж ніяк нею не обмежується: за останні декілька місяців на полицях книгарень з’явилося чимало свіженьких видань найрізноманітніших жанрів і тем.
13 груд. 2023

Поради батькам. Подбай про себе, щоб подбати про свою дитину.

У стані стресу дуже важко бути уважними до потреб дитини, тому намагайтеся зберегти максимально можливу рівновагу, аби підтримати дитину.
13 груд. 2023

Поради батькам. Подбай про себе, щоб подбати про свою дитину.