5 вер. 2023

консультація для батьків" ЯК ПОДОЛАТИ ЗАЇКУВАТІСТЬ"

ЗАЇКУВАТІСТЬ Заїкуватість— не лише порушення звуковимови, а й захворювання всього організму. Тому поряд з логопедичною корекційною роботою цей феномен потребує спеціального загальнозміцнювального лікування.
4 вер. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року. https://drive.google.com/file/d/1SsTDXqHQXSQ9BM8XKebLcM-5fiz2zwMc/view?fbclid=IwAR0fG20TBiKl6Cch5GdJlBvLYpiQBhS2qGbIgWODLaVL9xG8liu5hcecCI8
2 вер. 2023

Рекомендації МОН щодо організації освітнього процесу

Міністерство освіти і науки України підготувало низку рекомендацій щодо організації освітнього процесу у 2023/2024 навчальному році у закладах різних ланок: дошкілля, середня, позашкільна освіта та за різними формами навчання: дистанційна, змішана, очна. Усі рекомендації зібрані в окремому розділі.
1 вер. 2023

Шановні діти, батьки, педагоги!

Вітання начальника Управління освіти Олени Вєдяєвої з початком нового навчального року
11 серп. 2023

Кіберполіція застерігає від шахраїв

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою громадян. Зловмисники здатні обдурити дітей, пенсіонерів та намагатись розчинитись у просторах інтернету, не залишивши слідів злочину.
5 серп. 2023

Акція “Серце віддаю дітям”

До кожної дитини ключ знайти, У праці результат хороший мати. Упевнено та творчо до мети йти, З любов’ю серце дітям віддавати.
4 серп. 2023

Про проведення марафону “Присвята рідному місту”

Харків... Місто-герой. Місто інтелекту. Місто натхнення. Місто сили, з яким пов'язані наші мрії, плани та надії. Різний. Рідний. Квітучий. Сучасний. Єдиний. Незламний. З характером. Неповторний. Найкращий... У серці кожного з нас, незалежно від місцеперебування. У кожного з нас є свої причини любити рідне місто та пишатись ним. Водночас саме любов до нього робить нас справжніми харків'янами. З 2016 року у великій харківській родині школярів та освітян є традиція: з нагоди Дня міста зізнаватись у своїх почуттях Харкову, беручи участь у конкурсі “Присвята рідному місту”.
3 серп. 2023

ВзаємоДія» – новий безплатний ресурс із порадами для батьків дошкільнят

Український інститут розвитку освіти інформує про створення нового Telegram-каналу спілкування «ВзаємоДія: щоденні кроки до спільної радості». Канал створено для всіх категорій педагогічних працівників та турботливих батьків в межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує ВГО “Асоціація працівників дошкільної освіти” у рамках СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ (UNICEF Ukraine) за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського інституту розвитку освіти. Мета каналу: сприяти збільшенню радісних моментів та яскравих барв у спільних справах дорослих і дітей. У проєкті можна ознайомитися з добіркою матеріалів для спільної взаємодії батьків з дітьми.
1 серп. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року.Переглянути інформ-реліз можна за посиланням
31 лип. 2023

Липневий дайджест «Ініціатива ДоШкіллЯ»!

Міністерство освіти і науки інформує, що в межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» вийшов липневий випуск дайджесту: «Ініціатива ДоШкіллЯ»!Дайджест за посиланням.