27 лист. 2014

ХІV Київська районна звітно-виборча конференція Профспілки працівників освіти і науки України

Працівники нашого закладу 27.11.2014 відвідали ХІV Київську районну звітно-виборчу конференцію Профспілки працівників освіти і науки України
21 лист. 2014

Екскурсія в театр

Діти старшої групи відвідали студенческий театр ХДУІ ім. І. П. Котляревського, де подивились чудовий спектакль "Як тигреня шукало друга Гіппопотама"
14 лист. 2014

Відкрите заняття з фізкультури

7 листопада 2014 року в старшій групі "Сонечко" вихователь Колесник Оксана Сергіївна провела відкрите заняття з фізкультури "Маша та Ведмідь"
6 лист. 2014

День української писемності і мови

Проведення Дня української писемності та мови
31 жовт. 2014

Розвага "Свято осені для малечі"

В групі ранього віку діти співали, танцювали та грали разом з Ведмедиком Тапотушкой.
31 жовт. 2014

Розвага "По осінньому харкову"

В групі старшого віку пройшла тематична розвага "Мандрівка на метро по осінньому Харкову"
22 жовт. 2014

Спортивні змагання "Перші кроки"

В дитячому садку пройшов І тур спортивних змагань "Перші кроки" в якому взяли участь діти старшого та середнього віку.
7 жовт. 2014

День творчості

"На далекому острові" Діти старшої групи брали участь у святі. Дітей привітали Пірати, та герої мультфільмів, які провели цікаві конкурси та іги.
5 жовт. 2014

Вітаємо усіх з Днем працівників освіти

Вітаємо усіх працівників освіти з профксійним святом - Днем працівника освіти
29 вер. 2014