20 січ. 2016

Профілактичні заходи проти захворювання грипом або застудою

У осінньо-зимовий період, коли підвищується ризик захворіти, в нашому дитячому садку проводять профілактичні заходи для відвертання зростання простудних захворювань. Це фільтр прийому дітей, гартування, прогулянки, провітрювання, цибульно-часникові тарілочки, вітаміни, фрукти. Проводяться бесіди, виставляється інформація для батьків. Для діток зроблені індивідуальні киндер-чесночниці. Прикрашені іграшками. Такі " прикраси" носити одно задоволення для дитини і віни ніколи не забудуть надіти його.
18 січ. 2016

Дитячий майстер-клас "Карнавал"

Нещодавно ми усі відмічали новорічні свята і, звичайно ж, який Новий рік без карнавала, персонажів можна подарувати в якості сувеніра, можна розігрувати сценки. Наші малюки 2 групи вирішили зробити такий подарунок своїм мамам і татам .Вони ножиці, папір та клей, і ось що у них вийшло. чудовий карнавал!
12 січ. 2016

Це славне свято - Старий Новий рік!

У нас пройшло свято "Старий Новий рік".
7 січ. 2016

Адміністрація та колектив садочка вітає Вас із Різдвом Христовим!

Хай Різдво у вишиванці Розбудить вас щасливо вранці! І принесе у вашу хату Радість й усмішок багато. Розбудить приспані надії, Достатком й щастям вас зігріє, Зігріє сонцем і любов'ю Та подарує вам здоров'я.
1 січ. 2016

З новим роком!

Дорогі наші діти, шановні батьки та колеги!! Від щирого серця вітаємо вас із Новим роком !Бажаємо вам щастя та благополуччя, міцного здоров’я, тепла, добробуту! Нехай Новий рік увійде у ваші домівки щедрим й веселим, засіють ваші родини злагодою, а святкові вогники новорічної ялинки запалять у ваших душах іскри любові, надії й добра!
25 груд. 2015

Новорічний ранок

Согоднi вiдбулися новорiчнi ранки.Діти з нетерпінням чекали від Діда Мороза подарунки, які шукали разом з ним, і які їм принесли мавпочки.
21 груд. 2015

Святкові та робочі дні у січні 2016 року.

Шановні батьки!! Зверніть увагу на робочі та вихідні дні у СІЧНІ 2016 року.
4 груд. 2015

07.12.2015 Другий тур імунізації проти поліомієліту Вакцинація дітей

Вакцинація дітей є видатним успіхом охорони здоров'я. Завдяки щепленням врятовані мільйони дітей, що отримали право на здорове життя.
2 груд. 2015

Всеукраїнський тиждень права