Профілактика дитячого травматизму

ПАМ'ЯТКА
                     щодо забезпечення особистої безпеки дітей
                               дошкільного віку

Шановні батьки, життя в умовах бльшого міста вимагає від наших дітей орієнтуватися в такій обстоновке і знаходити вихід з незвичайних ситуацій.
      Чим менше у дитини знань, тим Більше небезпек йому загрожує з боку зовнішнього світу. Щоб вберегти дитину від біди, слід пам'ятати і виконувати такі правила:

-Не залишати дітей дошкільного віку без нагляду навіть на коротати час.
-Навчайте дітей користуватися дверним вічком
-Не дозволяйте відкривати незнайомій людині, навіть якщо він одягнений у міліцейську форму;
-Не дозволяйте дітям вступати в розговор з незнайомими людьми на вулиці
-Переконайтеся що зіткнувшись з небезпекою, вони можуть тікати, голосно кричати.
                                                                                                                              -Вчіть користуватися телефоном для виклику спецслужб 101,102,103 та 112
-Не дозволяйте грати колючими, ріжучими, вибухонебезпечними предметами
-Не дозволяйте користуватися ліфтом без супроводу дорослих, а також забороняйте входити в ліфт з незнайомими людьми
-Запобігайте в дитині зародження жорстокого ставлення до тварин