30 квіт. 2024
Українськi казки для дітей дошкільного віку
Українськi казки для дітей дошкільного віку Казка мае велике значення у життi дитини дошкiльного вiку.Здавна батьки розповідали чудові історії своїм дітям, бажаючи в захопливій манері привити доброту і любов до рідного краю, до природи.Спочатку казки передавалися усно, пізніше записувались на папері, а зараз, в вік технічного розвитку – на цифрових носіях. З’явилися і аудіоваріанти виконання дитячих казок, що допомагають малечі без участі дорослих послухати цікаву історію чи казку.

28 квіт. 2024
Консультація
Пам'ятка про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

27 квіт. 2024
" Чим зайняти дитину без світла"
Порада батькам " Чим зайняти дитину без світла" Розваги та побут сучасних дітей включають комп'ютери, телевізор і смартфони. Нинішнім батькам важко уявити, як наші предки розважали своїх дітей без електрики. Багатьом українським батькам доводиться звикати проводити вечори з дитиною без світла, поки в Україні тривають планові відключення світла. Спільне приготування їжі Словесні ігри Настільні та карткові ігри Інші заняття без світла Театр тіней Розмови по душам

НАБІР ДІТЕЙ ДО ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ!

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 397 Харківської міської ради»

проводить набір дітей віком від 1,5 до 5 років

до груп загального розвитку на 2024/2025  навчальний рік

З питань реєстрації до електронної черги в ДНЗ звертатися за тел. (057) 735-18-31  або безпосередньо до адміністрації дошкільного закладу за адресою вул..Алчевських 20/22

Запрошуємо усіх бажаючих!

Шановні батьки майбутніх дошкільнят! Адміністрація закладу освіти запрошує Вас до реєстрації своїх дітей до КЗ "ДНЗ №397" на сайті електронної реєстрації до закладу дошкільної освіти http://reg.isuo.org/

Щасливе дитинство починається тут!

Колектив дошкільного навчального закладу № 397 створює для дітей домашню атмосферу, де малюки грають, вчаться і спілкуються із задоволенням.

• розкриває індивідуальні особливості дитини, що базуються на її характері й темпераменті;

• допомагає дитині в подоланні труднощів;

• спрямовує її на розвиток себе, як особистості творчої і різнобічної.

Ми акцентуємо увагу на виховання, розвиток і освіту в атмосфері любові.

Діти можуть спілкуватися і грати з однолітками, досліджувати та вчитися, не втрачаючи при цьому турботи та тепла, які отримують удома.

Наш садочок - дуже маленький
Він більше схожий на лагідну неньку,
Яка ласкає, втімає, годує,
Розуму вчить та на ніч цілує.

Малюк наш зрстоає
Ніби в сім'ї,