Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

21 лют. 2018
Профілактичні заходи проти захворювання грипом або застудою
У осінньо-зимовий період, коли підвищується ризик захворіти, в нашому дитячому садку проводять профілактичні заходи для попередження зростання простудних захворювань. Це фільтр прийому дітей, гартування, прогулянки, провітрювання, цибульно-часникові тарілочки, вітаміни, фрукти. Проводяться бесіди, виставляється інформація для батьків.

15 лют. 2018
Масляна йде, млинці та мед несе
Все! Все! Все! Все на праздник! Масленицу встречаем, Зиму провожаем, Весну закликаем!

14 лют. 2018
Валентинки до свята
Однією з традицій в нашій країні стало відмічати "День святого Валентина". Тільки у нас цей день набув трохи іншого характеру. А саме - у нас в садку дарують свої валентинки усім тим, кого щиро люблять, людям, які нам дуже дорогi, яких ми цінуємо, поважаємо.

8 лют. 2018
Тиждень науки «Сьогодні фантазери – завтра винахідники»
В нашому садочку розпочався Тиждень науки, мета якого - роз’яснити малятам навіть складні речі просто, зрозуміло. В цікавій ігровій формі під час різноманітних заходів ( занять та розваг), дошкільники навчаються дослідницьким технологіям та проводять перші в житті експерименти, аналізують природні явища, тощо.

4 лют. 2018
Винахідником можна і треба стати ще в дитинстві
Сьогодні саме той день, в який треба порадіти винахідливості юних геніїв, оцінити значущість їх численних винаходів і заохотити різнобічні дитячі таланти. Датою Дня юного винахідника був вибраний у світі день народження одного з видатних американців - державного діяча, дипломата, вченого, винахідника, журналіста Бенджамина Франкліна, який прославився своїми винаходами ще в дитинстві.

3 лют. 2018
Досліди для дітей старшої групи "Знайомство з властивостями паперу"
Завданням заняття що проводилося в старшій групі стало формування уявлення дошкільнят про властивості паперу на основі проведення дослідів, розвиток пізнавального інтересу до властивостей паперу, зв'язну мову, уміння робити висновки. Провівши досліди малюки зробили висновок ; папір тонкий, пропускає світло. Папір мнеться, ріжеться, рветься і розмокає.Діти дуже люблять експериментальну діяльність і тому це зайняття проходять з великим інтересом.

Наш садочок - дуже маленький
Він більше схожий на лагідну неньку,
Яка ласкає, втімає, годує,
Розуму вчить та на ніч цілує.

Малюк наш зрстоає
Ніби в сім'ї,