11 бер. 2024

ВІТАЄМО

Вітаємо , який посіла ІІ місце в номінації "Дитяча творчість" у районному конкурсі творчих робіт "Зимова казка" серед вихованців закладів дошкільної освіти.
10 бер. 2024

Запрошуємо до участі

14.03.2024 о 14.00 координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова на платформі Zoom буде проведено групу психологічної підтримки для батьків
9 бер. 2024

9 березня – день народження Тараса Шевченка.

Про Шевченка так багато сказано і написано, що будь-яка думка буде лише повторюванням раніше висловленого. І в той же час він досі лишається загадкою…
8 бер. 2024

Вітання зі святом весни начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Олени Вєдяєвої

Дорогі, милі, прекрасні жінки! Прийміть щирі вітання зі святом весни, ніжності та кохання. Початок весни, початок життя у природі, перше тепло є символами цього свята. Тож нехай це тепло оселиться у ваших оселях, краса природи надихає, а прихід весни символізує початок чогось дуже бажаного і прекрасного у вашому житті. Хай кожен ваш день буде наповнений увагою, а свято весни принесе щастя, невичерпну енергію та натхнення для нових творчих здобутків й перемог. Бажаю, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості та впевненістю! Зі святом, любі жінки! З повагою Начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради ОЛЕНА ВЄДЯЄВА
3 бер. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року.
2 бер. 2024

Запрошуємо до участі

З метою реалізації Стратегії розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія», популяризації книги та читання серед дітей та молоді, впровадження інноваційних форм у роботу закладів освіти в березні 2024 року Департамент освіти ініціює проведення освітньої акції «Книжковий калейдоскоп»
1 бер. 2024

11 правил безпеки в інтернеті, яких батьки мають навчити дітей

11 правил безпеки в інтернеті, яких батьки мають навчити дітей Коли дитина починає користуватися гаджетами з доступом до мережі, батьки повинні розповісти малечі про правила безпеки в інтернеті. 20% із більш ніж мільйона жертв онлайн-злочинності– діти, які встановили вірусну програму на комп'ютер батьків, пишеThe Daily Mail.
29 лют. 2024

КАЗКОТЕРАПІЯ. ЧУДОВІ КНИЖЕЧКИ ВІД ПСИХОЛОГА НАТАЛІЇ ЧУБ ДЛЯ ЧИТАННЯ З ДІТЬМИ

Презентуємо вам, любі читачі нашу нову знахідку! Це серія книг Казкотерапія від Наталії Чуб. Їх авторка – відома дитяча письменниця та психолог. Дані книги – це терапевтичні казки, тобто такі, які допомагають дитині впоратися з якоюсь певною проблемою. Це казки, які мають чудодійну силу, хоч і не містять у собі чарівних заклинань.
27 лют. 2024

"Як протидіяти дезінформації?"

За ініціативи благодійної організації "Смарт Ангел" у межах проєкту «Всеохопна інформаційно-просвітницька кампанія з протидії дезінформації» було розроблено дев’ять відеороликів для молоді, мета яких показати всю небезпеку дезінформації та посприяти розвитку критичного мислення у глядачів.
25 лют. 2024

День Української жінки та день народження Лесі Українки

25 лютого 2024 року, випадає 153 річниця з дня народження відомої української письменниці Лесі Українки (справжнє ім’я — Лариса Петрівна Косач). Це одна з найвизначніших постатей нашої культури. Попри складну долю мужня жінка знаходила натхнення і створила геніальні поетичні, прозові й публіцистичні твори, а також блискавично перекладала світову класику.