11 правил безпеки в інтернеті, яких батьки мають навчити дітей

1 бер. 2024
11 правил безпеки в інтернеті, яких батьки мають навчити дітей Коли дитина починає користуватися гаджетами з доступом до мережі, батьки повинні розповісти малечі про правила безпеки в інтернеті. 20% із більш ніж мільйона жертв онлайн-злочинності– діти, які встановили вірусну програму на комп'ютер батьків, пишеThe Daily Mail.

Малі легко привчаються до використання інтернету,і саме на цьому етапі старші повинні втрутитися й допомогти їм дізнатися про безпеку в мережі.

У День безпечного інтернету нагадуємо про кілька важливих моментів, які дорослі мають розповісти дітям щодо загроз у інтернеті та правил спілкування.

пам'ятка для батьків