18 черв. 2023

18 червня - день батька, який святкують в Україні та світі.

Вітаємо Вас наші улюблені татусі!
14 черв. 2023

Звітування керівника закладу Хребчук О.Є.

Пройшло звітування керівника закладу № 397 Хребчук О.Є. про свою діяльність за підсумками 2022/2023 року навчального року перед педагогічним колективом та громадськістю
13 черв. 2023

Всесвітній День донора

Щорічно 14 червня країни світу відзначають Всесвітній день донора крові. Це вдячність донорам за їх благородний вчинок і порятунок життя людей, які потребують переливання донорської крові та / або її компонентів.
12 черв. 2023

Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

До уваги педагогів!
9 черв. 2023

9 червня відзначаємо найтепліше свято — Міжнародний день друзів, який присвячено дружнім взаєминам між людьми.

9 черв. 2023

Увага!

Шановні харків’яни! Харківський міський голова Ігор Терехов закликає долучитися до допомоги кожного харків’янина.
6 черв. 2023

Інструментарій для оцінки готовності дитини до навчання у школі

МОН пропонує інструментарій для оцінки готовності дитини до навчання в школі Міністерство освіти і науки України пропонує для використання в роботі інструментарій оцінювання готовності дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи – “Чарівні перетворення”, розроблений фахівцями Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України. Це комплекс діагностичних завдань із методичним рекомендаціями (лист МОН від 31.05.2023 № 1/7735-23).
2 черв. 2023

Як записати дитину до садочку

wym-1685440915877 - інструкція від МОН України
2 черв. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

Дорогі діти! Шановні батьки та педагоги!
2 черв. 2023

Вітання голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Неллі Казанжиєвої зі святом Останнього дзвоника

Вітаємо всіх із закінченням навчального року!