28 лип. 2023

День Української Державності

У 2023 році Україна вдруге відзначатиме День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Ця памʼятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ.
24 лип. 2023

До уваги педагогів!

Перелік навчальної літератури, рекомендованої МОН на 2023/2024 навчальний рік
22 лип. 2023

Проведення catch-up кампанії з вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи дитячого населення Харківської області в 2023 році

У зв’язку із пандемією COVID-19, а згодом агресією росії проти нашої країни з 2021 року в Україні спостерігається помітне зменшення охоплення дитячого населення щепленнями відповідно до Календаря профілактичних щеплень.
20 лип. 2023

Поради батькам щодо безпеки дітей

Надзвичайні ситуації завжди пов’язані з високим рівнем стресу та тривоги, але водночас вимагають від людей сфокусованості та зібраності. Мати відповіді на всі питання завчасно неможливо, але добре знати, де ці відповіді можна знайти, щоб створити безпечне середовище для себе та своїх дітей.
12 лип. 2023

Безпечні канікули! Батькам на допомогу!

Мультфільм від ЮНІСЕФ про мінну безпеку Шановні батьки! Пропонуємо вам переглянути разом з дітьмимультфільм про захоплюючі історії з життя хлопчика Сашката його кота Шкоди, які завдяки знанням правил мінної безпеки уникають всіх пасток підступних мін. Бережіть себе та своїх дітей!
28 черв. 2023

День Конституції України

День Конституції України нагадує нам, що кожен громадянин має право на гідне життя, свободу слова та вільний розвиток. Тож оберігаймо її, як і нашу незалежність. Адже вони нероздільні, як схід та захід, південь, північ та центр нашої прекрасної, дуже молодої, але водночас неймовірно сильної та перспективної Батьківщини.
27 черв. 2023

Правила безпечних канікул

Канікули! Пора відпочинку, спілкування з друзями, пригод! Безпека учнів на канікулах – вкрай важливий та відповідальний процес. Більшість часу діти проводять без нагляду дорослих.
26 черв. 2023

Патріотичний кейс дошкілля України

До Дня Конституції України командою Міністерства освіти і науки України спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» підготовлено патріотичний кейс для педагогів дошкільної освіти. Кейс містить корисні покликання, відеотеку та репозитарій, які наповнені відповідними матеріалами для використання в освітньому процесі.
23 черв. 2023

Міжнародний олімпійський день

Олімпійський день відзначають щороку 23 червня, бо в цей день 1894 року на Першому олімпійському конгресі в Парижі, за ініціативи барона П’єра де Кубертена, створили Міжнародний олімпійський комітет та ухвалили рішення про відродження Олімпійських ігор. Перша Олімпіада сучасності відбулась 1896 року в грецьких Атенах.
20 черв. 2023

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ!