5 лист. 2015

Екскурсія в парк

Осіння прогулянка. Трохи сумно, що промчало літо, але ОСІНЬ, по-своєму пора року чудова і красива! Сумувати нам було ніколи. Матеріалу для ідей і творчості - аж занадто! На прогулянках хлоп'ята збирали різноколірне листя, спостерігали за роботою двірника, і із задоволенням бралися до роботи самі. А також грали! Осінь - дивна пора! Любить осінь дітвора!
30 жовт. 2015

Осінні розваги

30 жовтня у нашому закладі пройшли осінні розваги у всіх вікових групах
6 жовт. 2015

Відкрите заняття

6.10.2015, в рамках осіннбого тижня, вихователем Буряк Н.М. було проведено відкрите інтегроване заняття для дітей старшого дошкільного віку з використанням нетрадиційної техніки малювання ( розфарбовування гіпсових фігур)
5 жовт. 2015

екскурсія до бібліотеки

4 жовт. 2015

З днем працівника освіти!!!!

Хай сонячно на серці завжди буде, На добрі справи кожен день багатий, Хай поважають і цінують люди! Ми Вас вітаєм з професійним святом!!!!
21 вер. 2015

Свято - День Дошкілля!

День дошкілля (27 вересня) – українське загальнодержавне свято, засноване в 2011 році на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» та резолюції І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти.
19 вер. 2015

Суботник

У суботнику взяли участь працівники закладу та батьки. Дікуємо всім учасникам за допомогу у проведені суботника.
16 вер. 2015

Шановні батькі! Запрошуємо взяти участь у суботнику 19.09.2015

З такою ініціативою виступив Харківський міський голова Геннадій Кернес. У суботнику візьмуть участь депутати міської ради, співробітники департаментів та управлінь, працівники комунальних підприємств. Також взяти участь у суботнику запрошуються харків'яни, які зможуть навести лад у себе на подвір'ях і на прибудинковій території
12 вер. 2015