4 трав. 2016

ВЕЛИКДЕНЬ

Пасхальний тиждень. Великдень багатий на звичаї, що походять ще з дохристиянських часів, коли народ відзначав свято привітання весни і весняного сонця. Такими народними звичаями є гаївки, забави, дарування писанок та крашанок. Сьогодні малюки переглянули презентацiю про свято та узнали багато цiкавого про Пасху та народнi звичаi. . Пасхальний тиждень триває!
27 квіт. 2016

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

23 квіт. 2016

Загальноміський суботник

Сьогоднi в саду пройшов загальномiський суботник. Співробітники дитячого садка вийшли на території ділянок з віниками, граблями і величезним бажанням зробити цей світ краще. Наші ділянки і територія дитячого саду де грають діти стала чистіша і затишніша. Усім учасникам виражаємо вдячність за участь в суботнику... Усім учасникам суботника- ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ.
22 квіт. 2016

Вітаємо переможців районного конкурсу "Що я знаю про Англію"!

Творча група вихователів та діти старшої групи зайняли ІІ місце та ІІІ місце у районному конкурсі очима юних на тему "Що я знаю про Англію".Вітаємо переможців!
19 квіт. 2016

Цей заготковий космос

До нас завітав планетарій.Цей загадковий космос Загадковий світ зірок і планет з давніх часів притягував до себе увагу людей. Вони давно мріяли освоїти космічний простір. Люди довго думали над тим, щоб побудувати корабель, щоб полетіти вище за зірки. У загальну роботу включилися нові тисячі винахідливих умів і нові сотні тисяч умілих, талановитих рук.І ось створили космічні кораблі, і полетіли в космос.
18 квіт. 2016

Проект " Що я знаю про англію"

За цей період роботи ми з дітьми познайомилася і провели цікавими заходи, які провели з дітьми і їх батьками, зробили дивовижні творчі роботи на тему "Що я знаю про Англію". Діти отримали не лише певні знання, але і величезне задоволення.
14 квіт. 2016

Батьківські збори "Як квіти нас сдружили"

В групі раннього віку пройли батьківські збори , де вихователь провеле відкрите заняття для батьків. Занаття пройшло дуже насичено, цікаво.
8 квіт. 2016

Щоріцна акція по благоустрію території дошкільного закладу

ЩОРІЧНА АКЦІЯ ПО БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ ДОШКІЛЬНОЇ УСТАНОВИ ТРИВАЄ! У НІЙ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ УСІ СПІВРОБІТНИКИ ДИТЯЧОГО САДКА, ПРОВЕДЕНІ РОБОТИ ПО БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ, ОБКОПАНІ ДЕРЕВА СКОПАНІ КЛУМБИ
1 квіт. 2016