Парад оригінальних снігових скульптур

12 груд. 2016
Сьогоднішній день відзначився щедрим снігопадом. У дитячому саду вихователі не розгубилися і тут же провели конкурс на самого кращого сніговика

Снігопад був зустрінутий дошколятами з величезним піднесенням, ентузіазмом і радістю : "Наші малюки квапливо збиралися на прогулянку, щоб насолодитися зимовою красою, поторкати руками сніг, упіймати в долоньки сніжинку, пограти в сніжки і звичайно ж сліпити сніговика". Запрошення прийняти участь в конкурсі на кращого сніговика також було прийняте дітворою з великим задоволенням.Малюки з радістю наряджали свого гостя в різні наряди, пригощали сніговими пирогами, водили навколо нього хороводи з піснями і танцями.Діти отримали немало позитивних емоцій від спільної діяльності і залишилися дуже задоволеними своїми результатами.