27 трав. 2024
" Чим зайняти дитину без світла"
Порада батькам " Чим зайняти дитину без світла" Розваги та побут сучасних дітей включають комп'ютери, телевізор і смартфони. Нинішнім батькам важко уявити, як наші предки розважали своїх дітей без електрики. Багатьом українським батькам доводиться звикати проводити вечори з дитиною без світла, поки в Україні тривають планові відключення світла. Спільне приготування їжі Словесні ігри Настільні та карткові ігри Інші заняття без світла Театр тіней Розмови по душам

4 квіт. 2024
Консультація для батьків "Одинадцять видів ігор для розвитку дитини"
Діти люблять гратися. І, якщо вам здається, що гра потрібна їм просто для розваги - це не так. Гра має дуже важливе значення в зростанні й розвитку дитини. Саме завдяки їй діти розвивають почуття власного «я», спілкуються з однолітками, вчаться взаємодіяти з іншими людьми і ділитися важливою інформацією. Як і будь-яка інша діяльність, що пов'язана з розвитком, гра - це складна діяльність. Вона може складатися з декількох етапів. Існують різні види ігор.

2 квіт. 2024
2 квітня - Міжнародний день дитячої книги.
Це свято відзначається у день народження Ганса Крістіана Андерсена, данського письменника, автора відомих в усьому світі казок. Його твори, перекладені більш ніж 150 мовами світу, стали основою для численних екранізацій, мультфільмів, театральних постановок, балетів тощо. Свято започатковано в 1967 році Міжнародною радою з дитячої та юнацької літератури. У цей день раз на два роки присуджують премію імені Х. К. Андерсена письменнику — автору творів для малят і художнику — ілюстратору дитячих книжок.

НАБІР ДІТЕЙ ДО ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ!

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 397 Харківської міської ради»

проводить набір дітей віком від 1,5 до 5 років

до груп загального розвитку на 2024/2025  навчальний рік

З питань реєстрації до електронної черги в ДНЗ звертатися за тел. (057) 735-18-31  або безпосередньо до адміністрації дошкільного закладу за адресою вул..Алчевських 20/22

Запрошуємо усіх бажаючих!

Шановні батьки майбутніх дошкільнят! Адміністрація закладу освіти запрошує Вас до реєстрації своїх дітей до КЗ "ДНЗ №397" на сайті електронної реєстрації до закладу дошкільної освіти http://reg.isuo.org/

Щасливе дитинство починається тут!

Колектив дошкільного навчального закладу № 397 створює для дітей домашню атмосферу, де малюки грають, вчаться і спілкуються із задоволенням.

• розкриває індивідуальні особливості дитини, що базуються на її характері й темпераменті;

• допомагає дитині в подоланні труднощів;

• спрямовує її на розвиток себе, як особистості творчої і різнобічної.

Ми акцентуємо увагу на виховання, розвиток і освіту в атмосфері любові.

Діти можуть спілкуватися і грати з однолітками, досліджувати та вчитися, не втрачаючи при цьому турботи та тепла, які отримують удома.

Наш садочок - дуже маленький
Він більше схожий на лагідну неньку,
Яка ласкає, втімає, годує,
Розуму вчить та на ніч цілує.

Малюк наш зрстоає
Ніби в сім'ї,