11 жовт. 2019

Трудова діяльнсіть у природі.

Цього року видалася осінь дуже теплою і сухою. Чудова погода сприяла бадьорому настрою і працездатності. А оскільки у нас на ділянці дуже багато дерев, листя лежить красивим килимом, то діти показали, як під час колективної роботи формується дбайливе і відповідальне відношення до навколишньої природи.Озброївшись необхідним інвентарем, співробітники, хлопці і батьки із задоволенням упорядковували територію дитячого саду : збирали сміття, згрібали опале листя і усохлу траву. Працювали усі дружно і із задоволенням. Осіння погожа днинка сприяла відмінному настрою. Усім хотілося, щоб територія дитячого саду була чистою.
10 жовт. 2019

Осіння ігротека

Вихователі провели для дітей розвагу "Осіння ігротека". Під час цього зайняття на свіжому повітрі дошколята згадали добре відомі їм рухливі ігри і освоїли нові. Малюкам трапилася нагода під час спортивно-ігрових естафет продемонструвати свою вправність, силу і швидкість. Почалася розвага з гри-кричалки "Як нам повезло", а потім малюки відгадували загадки про осінь. До програми ігрового свята увійшли ігри-естафети " Бджілки", " Коники" і "Будинок для мурашок", а також гра "Весела гусениця" і рухлива гра " Ведмідь".
2 жовт. 2019

Килим з різноколірного листя

Заняття з аплікації "Килим з різноколірного листя" в молодшій групі.
24 вер. 2019

"Рух заради здоров`я"

у ЗДО пройшов Фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров'я" у якому приймали участь вихованці закладу зі своїми батьками
18 вер. 2019

"Фруктоша в гостях у малюків"

В нашій старшій групі відбулася осіння гра "Фруктоша у гостях у малюкiв" , яку проводила харківська обласна бібліотека для дітей .Програма свята складалася з пісень, віршів, веселих iгор , була присвячена творчості польского поєта Л.Тувіма. На святi панувала тепла, доброзичлива атмосфера.А наприкiнцi свята малюкiв очикував несподiванний сюрприз вiд Фруктоші - цікавий мультфільм.
14 вер. 2019

Харківський сімейний форум!!!!

15 вересня 2019 року з 10.00 до 16.00 у Харків Палац Прем’єр Готель (пр. Незалежності, 2) відбудеться Другий Харківський сімейний форум.
12 вер. 2019

Загальні батьківські збори

В закладі освіти пройшли батьківські збори, де були присутні батьки закладу
2 вер. 2019

ДЕНЬ ЗНАНЬ у дитсадку

Сьогодні у всіх школах і дитячих дошкільних установах святкували - День Знань! Наш сад не був винятком. Ми звичайно теж урочисто і в той же час весело підійшли до цього свята. Прикрасили територію дитячого садка, підібрали веселу музику, приготували атрибути для ігор і т. Д. Зпочатку ми розповіли дітям історію і традиції свята - "День знань"! Про те для кого це свято найбільш довгоочікуване. Звичайно для першокласників. У цей день вони вперше переступають поріг школи і чують свій - Перший дзвінок! Далі малюки всіх груп по черзі співали пісні, танцювали, грали у веселі ігри та естафети.
23 серп. 2019

День прапора

Україні пройде свято Державного прапора!
2 серп. 2019

З 05.08.2019 року колектив дошкільного закладу чекає малюків у садочку!

Ми чекаємо Вас з гарним настроєм та посмішками!