15 січ. 2021

До уваги батьків!

16 січня 2021 року заклади дошкільної освіти працюють в звичному режимі!
6 січ. 2021

«Прийшла коляда, відчиняй ворота! Ворота відчиняй і гостей приймай! »

У нашому дитячому садку ведеться велика робота по духовно-моральному вихованню дітей. Однією з найяскравіших і найколоритніших форм такої роботи є Святочні колядки. Напередодні цього заходу вихователі кожної групи проводять з дітьми бесіду на тему традицій святкування Різдва, тому дітвора з нетерпінням чекає колядників. Настає призначений день і починається дія.
5 січ. 2021

Консультація для батьків "Влаштуйте дітям веселі зимові канікули"

Як організувати вихідні, якщо ви нікуди не від'їжджаєте? Чим зайняти дитину, щоб вона не нудьгувала і провела канікули весело і цікаво? І по приходу в дитячий сад могла поділитися з малюками про свої свята. Свято з дітьми - це прекрасна можливість для дорослих не лише порадувати своїх дітей, але і самим опинитися хоч ненадовго в новорічній казці. Рецепт вдалого Нового Року : Візьміть трохи фантазії, крапельку здорового глузду, побільше гарного настрою, додайте туди казки, все перемішайте, викладіть на велике новорічне блюдо і запропонуйте усім своїм рідним і близьким, друзям. Якщо ви готуватимете це "блюдо" творчо, ретельно продумайте рецепт його приготування - результат вас не розчарує. Щастя, радості, добра, тепла і затишку Вашим сім'ям!
22 груд. 2020

До уваги батьків!

Міністерство освіти і науки України презентує Систему автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів (АС «ІРЦ»).
18 груд. 2020

Увага!

Уряд продовжив карантин до 28 лютого 2021 року, з 8 до 24 січня 2021 року - у посиленому режимі.
18 груд. 2020

Консультація «Профілактика дитячого травматизму в зимовий період

Діти поводяться дуже активно і взимку, і влітку. Однак саме в зимовий період значно зростає число травм, коли діти частіше знаходяться на вулиці і залишаються без нагляду дорослих.
11 груд. 2020

Поради для дітей та їх батьків під час самоізоляції і карантину

Емоційний стан дитини і всіх, хто знаходиться разом в одному приміщенні, залежить від стану дорослого. Щоб уберегти себе, свою психіку, своїх рідних і близьких від паніки, необхідно зберегти нормальну здатність до сприйняття навколишнього і не в падати в істерику.Наша психіка сприймає негативну інформацію як загрозу. Це підсилює стресову реакцію, яка не отримує виходу. Тривалий стрес послаблює імунну систему.
3 груд. 2020

Зимові визерунки

В саду органiзована виставка дитячих робiт з вихователями та батьками "Зимовi визерунки"
26 лист. 2020

Про нетрадиційне тонування

На цьому занятті діти вчилися вирізати а потім тонувати листочок з дерева нетрадиційним способом - паралоном, вчилися акуратно малювати прожилки листочків і вирізати по контуру. Тонування - робота нескладна, але дуже захоплююча для дітей. Вони були дуже заінтриговані, так як не розуміли - малювання і без фарб?
20 лист. 2020

Консультація для батьків "Осінь без застуди"

сь і настала осінь! Жару змінили прохолода і дощі. Що зробити, щоб дитина не простудилася? Як з радістю прожити дощовитий осінній період? Тільки комплекс профілактичних заходів дають гарантований результат. Треба скласти план профілактичних заходів для дитини!