2 груд. 2019

Батьківські збори

В старшій групі відбулись батьківськи збори, де батьки обговорили багато питань.
15 лист. 2019

Тиждень дророжнього руху

в рамках тижня дорожнього руху була проведена з дітьми старшого віку вікторінв "Безпека на дорозі- безпека життя"Педагоги всіх вікових груп оформили куточки «Безпека дорожнього руху», виставку дитячих малюнків на тему «Безпека на дорозі – безпека життя», поповнили папки – пересувки по тематиці тижня безпеки дорожнього руху.
13 лист. 2019

Ми полюбляємо математику

Сьогодні в старшій групі пройшло цікаве заняття, на якому діти допомогали білочці розв`язувати завдання: визначати кількість предметів, порядковий номер та ін. Розвивали дрібну моторику рук, память, увагу, тактильну активність.Особливо діти зацікавились грою у визначення кількіті із допомогою прищіпок.
12 лист. 2019

Консультація для батьків "Осінь без застуди"

сь і настала осінь! Жару змінили прохолода і дощі. Що зробити, щоб дитина не простудилася? Як з радістю прожити дощовитий осінній період? Тільки комплекс профілактичних заходів дають гарантований результат. Треба скласти план профілактичних заходів для дитини!
8 лист. 2019

День української писемності та мови

В закладі дошкільної освіти пройшов День, присвячений української писемності. В групах відбулись тематичні заняття та розвага. Діти читали українськи вірші, читали українські казки, грали в народні ігри, знайомились з творчісттю поетів, письменників, виховуючи любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.
7 лист. 2019

Про нетрадиційне тонування

На цьому занятті діти вчилися вирізати а потім тонувати листочок з дерева нетрадиційним способом - паралоном, вчилися акуратно малювати прожилки листочків і вирізати по контуру. Тонування - робота нескладна, але дуже захоплююча для дітей. Вони були дуже заінтриговані, так як не розуміли - малювання і без фарб?
4 лист. 2019

Прогулянки восени

Щодня діти на прогулянках стискаються зі світом природи, і вона не перестає їх дивувати. Адже Природа вміє дивувати не лише дітей, а й дорослих. Осінь красиво стала розфарбовувати листя в жовтий колір. Ми з малюками спостерігали за різними видами дерев, які ростуть у нас на ділянках Діти стали більше помічати змін в природі, розповідати про них один одному. Осінь перехідний сезон, в цей час природа дуже швидко змінюється. Спочатку з'являються яскраві фарби, потім листя з дерев опадає, і вони стають сірими і смутними. Температура повітря знижується.Все це добре знають наши малюки.
31 жовт. 2019

конкурс "Осінні фантазії"

в дошкільному закладі пройшов конкурс поробок на тему осені. Діти старшої групи прийняли активну участь у конкурсі.
22 жовт. 2019

Правила осінньої безпеки вивчили дошкільнята

У рамках тижня безпеки в нашому дитячому саду проводяться різні заходи по формуванню у дітей культури безпеки. Щоб діти краще освоїли правила безпечної поведінки на вулиці, в побуті і на природі, проводяться заходи в ігровій формі, заняття і розваги Зустріч в осінньому лісі провели для своїх підопічних дошкільні педагоги дитячого саду Дошколята закріпили правила поведінки в лісі, згадали про отруйні гриби і пожежну безпеку.
19 жовт. 2019

Суботник

В закладі пройшов суботник .Працівники закладу прийняли активну участь. Було зроблено багато всього: прибрано лисття, вимити вікна , очищена вся теріторія