24 бер. 2021

Увага батьки!

25 березня 2021 року о 16.00 відбудеться онлайн засідання Районної батьківської ради на платформі Zoom.
22 бер. 2021

Розвага "Весна прийшла - тепло принесла"

В закладі дошкільної освіти пройшла розвага "Весна прийшла - тепло принесла".Метою якого є формування уявлення дітей про пору року «весна», розвивати творчі здібності, виховувати любов до рідної природи, емоційне сприйняття музики.
16 бер. 2021

Шановні батьки, майбутніх першокласників!

Наказом Департаменту освіти Харківської міської ради датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2021/2022 навчального року визначено 5 квітня 2021 року.
12 бер. 2021

Свято Масляної!

Вихователі ознайомили дітей з народними традиціями та обрядами. Діти закликали теплу та яскраву весну та проводили холодну зиму. Всі із захопленням та цікавістю приймали участь у різноманітних іграх .
9 бер. 2021

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2021 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» http://edu-post-diploma.kharkov.ua. Захід відбудеться за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та на виконання обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019–2023 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 06 грудня 2018 року № 817-VIІ. Учасники зборів у зручний для себе час зможуть ознайомитися з нормативним документом, що регламентує порядок прийому дітей до 1 класу, інформаційними матеріалами з питань готовності дітей до школи та порадами щодо створення умов для успішної адаптації дітей до нових умов, заповнити анкету та поставити свої запитання модераторам Інтернет-зборів можна за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4STlk63N-DSv_DaGvz8DMfqItIYHqQ_VSS_hHiqb90ZmFiA/viewform
26 лют. 2021

Про введення адаптивного карантину на території України

З 24 лютого по 30 квітня 2021 року на всій території України починає діяти адаптивний карантин. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 104, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, запроваджені нові обмежувальні протиепідемічні заходи. У місті Харкові та Харківській області встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Пріоритетом організації функціонування закладів освіти залишається неухильне дотримання протиепідемічних заходів, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)».
16 лют. 2021

Найбільший скарб – це бібліотека .

Співробітник Обласної бібліотеки для юнацтва завітав до групи №2 "Бджілка". Закріпила знання про поведінку людей в різних ситуаціях, удосконалила знання про ввічливість показавши мультфільми та короткометражні ролики
9 лют. 2021

Пошуково-дослідницька діяльність" Кольоровий сніг"

В групі №1 "Сонечко" проведено з дітьми дослідницьку діяльність зі снігом з метою формування у дітей знання про сніг та його властивості.
22 січ. 2021

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Зверніть увагу, що початок прийняття заяв до 1-х класів 2021/2022 навчального року визначено 5 квітня 2021 року!
18 січ. 2021

Тиждень безпеки

У закладі розпочався тиждень безпеки.