11 бер. 2020

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах

інтернет - збори проводитимуться з 1 по 31 березня 2020 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/1TouwfHQ_wj-D9XLxIy_MfrygNpVPVflo92dHL51etVc/viewform?edit_requested=true. Даний захід відбудеться за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та на виконання обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 6 грудня 2018 року № 817-VIІ. Учасники зборів у зручний для себе час зможуть ознайомитися з нормативним документом, що регламентує порядок прийому дітей до 1 класу, інформаційними матеріалами з питань готовності дітей до школи та порадами щодо створення умов для успішної адаптації дітей до нових умов, заповнити анкету та поставити свої запитання модераторам Інтернет-зборів. З повагою!
5 бер. 2020

Свято Весни

В закладі освіти пройшло свято Весни, діти закликали весну, співали пісні, грали у цікаві ігри.
3 бер. 2020

Листівка для матусі

Діти зробили весняну листівку для своїх матусь.Вивчили назви весняних квітів,пограли в ігри
27 лют. 2020

МАСЛЯНА

у закладі пройшло свято МАСЛЯНОЇ. Масляна - це свято смачних млинців та інших народних страв. Це саме веселе слов'янське свято, яке дісталося нам від язичницької культури в спадщину, і зберігся навіть після прийняття християнства. Вважається, що людина, яка проведе масляний тиждень нудно і погано, буде йому протягом усього року супроводжувати невдача. Так що давайте веселитися, вітати на Масляну своїх близьких!
26 лют. 2020

Графік проведення "Маминого свята"

Шановні батьки! Запрошуємо Вас на розвагу "Мамино свято" 5 березня 2020 року, о 9.30 - група №1 "Сонечко", 0 10.30- група №2 "Бджілка"
20 лют. 2020

Розвага до народного свята Стрітення

До дітей завітала господарка Зима, яка пригадала з ними зимові пісні та розваги зі сніжками. Після веселих пісень та ігор діти закличкою покликали весну: «Благослови,мати, Весну закликати, Весну закликати – Зиму проводжати!». Під ніжну весняну музику на свято завітала Весна, яка запросила малюків на весняний хоровод.
14 лют. 2020

День Святого Валентина

У День Святого Валентина дарують рідним подарунки і особливі листівки, у вигляді сердечка, які називаються «Валентинки» Їх наші вихованці зробили своїми руками....
13 лют. 2020

Тиждень науки «Сьогодні фантазери – завтра винахідники»

В нашому садочку проходив Тиждень науки, мета якого - роз’яснити малятам навіть складні речі просто, зрозуміло. В цікавій ігровій формі під час різноманітних заходів ( занять та розваг), дошкільники навчаються дослідницьким технологіям та проводять перші в житті експерименти, аналізують природні явища, тощо.
11 лют. 2020

Досліди для дітей старшої групи "Знайомство з властивостями паперу"

Завданням заняття що проводилося в старшій групі стало формування уявлення дошкільнят про властивості паперу на основі проведення дослідів, розвиток пізнавального інтересу до властивостей паперу, зв'язну мову, уміння робити висновки. Провівши досліди малюки зробили висновок ; папір тонкий, пропускає світло. Папір мнеться, ріжеться, рветься і розмокає.Діти дуже люблять експериментальну діяльність і тому це зайняття проходять з великим інтересом.
4 лют. 2020

У дитсаду розвели город на підвіконні в сільському стилі

Ознайомлення із зростанням і розвитком рослин організоване в групі в зимово-весняний період - за допомогою вирощування в приміщенні дитячого саду різних культури з насіння і цибулин, у власному міні-городі на вікні. В процесі реалізації проекту з дітьми проводяться бесіди, робота з таблицями, читання художньої і пізнавальної літератури (приказки, вірші, казки, загадки) перегляд слайдів, розгляд картин і ілюстрацій, заняття, робота з дидактичним матеріалом.