23 квіт. 2021

День планети - Земля

Бережіть та охороняйте природу, нашу Землю
22 квіт. 2021

Книга - наш друг

Книга – це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе.В.О. Сухомлинський Діти групи раннього віку плідно попрацювали з книжечками, читали їх, вихователь пояснила , що з книжками треба поводитися обережно, акуратно і дбайливо.
21 квіт. 2021

До уваги батьків!

Кабінет Міністрів прийняв рішення продовжити дію адаптивного карантину до 30 червня 2021 року
20 квіт. 2021

Корисна інформація!

На даний час актуальним питанням є вакцинація. З 1 березня 2021 року в Україні є можливість записатись до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19. Для ознайомлення перейдіть за посиланням https://moz.gov.ua/article/health/jak-zapisatis-do-spisku-ochikuvannja-na-vakcinaciju-proti-covid-19
16 квіт. 2021

Міжнародний день пам'ятників та видатних місць.

Цей захід був спрямований на підвищення обізнаності дітей з різноманіттям культурної спадщини свого міста - Харкова.
12 квіт. 2021

Дітям про космос. 12 квітня - Всесвітній день авіації та космонавтики!

В день авіації та космонавтики в закладі освіти діти розширювали знання про космос, знайомилися з особливостями планет, будовою сонячної системи та збагачували словник словами орбіта, комета, астероїд.
9 квіт. 2021

Увага!

Посилення карантинних обмежень на території міста Харкова
7 квіт. 2021

Рух заради здоровя!

Один раз на місяць у нашому закладі проводиться - день здоровя. Основна мета якого - формування навичок здорового способу життя, розвиток рухового апарату, вправляння у спритності, кмітливості, виховували свідоме ставлення до власного здоровя.
5 квіт. 2021

До уваги батьків!

05 квітня 2021 року учні 1-4-х класів повернуться до звичайних занять у класах,а учні 5-11-х класів навчатимуться за дистанційною формою навчання у зв'язку з високим рівнем захворюваності. Освітній процес буде здійснюватися з дотриманням всіх протиепідемічних вимог.
1 квіт. 2021

1 квітня- День сміху! Радуємось всі!

Існує добра та весела традиція - відзначати 1 квітня - День сміху. Найвеселіший персонаж в дитячий уяві- це клоун, який приносить з собою купу сюрпризів, ігор та посмішок