21 трав. 2021

Бузковий рай в молодшій групі !

Діти молодшої групи перетворились на чарівників та створили весняний бузковий рай. З метою виховання бережливого ставлення до природи, естетичного смаку та вміння виражати емоції.
20 трав. 2021

День вишиванки!

День вишиванки – свято, покликане сприяти єдності й процвітанню українського народу. Вишиванка є символом краси, здоров'я і щасливої долі. Її вважають оберегом української нації. Вишита сорочка символізує сімейні цінності – пам'ять роду, вірність і любов.
14 трав. 2021

Тиждень безпеки в закладі освіти

З 11 по 14 травня - Тиждень безпеки дитини. З дітьми було проведено бесіди, заняття та ігри з метою удосконалення знань про небезпечні предмети, правила дорожнього руху та ін.
11 трав. 2021

Районний інтелектуальний конкурс "Чомусики"

11-12 травня 2021 року в закладах дошкільної освіти пройшов ІІ тур інтелектуального конкурсу "Чомусики - 2021" серед дітей старшого дошкільного віку. Змагались вихованці у номінаціях - "Юний природознавець", "Юний мовознавець","Юний математик".
8 трав. 2021

В Україні діє заборона на використання символіки тоталітарних режимів

За матеріалами сайту Національної поліції України
6 трав. 2021

З 11 травня учні 5-11-х класів приступають до навчальних занять у приміщенні школи

Поновлення традиційних занять пов'язано з переведенням до "жовтої" карантинної зони Харківської області рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
29 квіт. 2021

Вітаємо всіх зі святом Велекодня

Ми з малюками дуже любимо творити щось нове і цікаве, дивувати своєю майстерністю! І до такого світлого, весняного свята, як Великдень, ми приготували незвичайні подарунки для близьких і рідних!
28 квіт. 2021

Всесвітній день мистецтва

З дітьми була проведена пізнавальна бесіда на тему: «Що таке мистецтво? ,цікаву ігрову подорож у світ живопису, Запросили малят в чудовий світ музики.Переглянули пізнавальні відео з циклу «Історія мистецтв разом з Хрюшою та Степашкою» (про всі види мистецтва, і про Леонардо да Вінчі).
27 квіт. 2021

Подарунок на Великдень

Попереду велике і світле свято - Великдень. Щороку ми з малюками готуємо подарунки до цього свята.
27 квіт. 2021

«Квест-гра« Подорож в країну здоров'я і спорту »

Сьогодні в рамках дня здоров'я діти грали в квест-гру "Подорож в країну здоров'я і спорту". На чарівному паровозику ми з дітьми прибули в країну спорту, де зупинилися на чотирьох зупинках: "проповз-ка", "Влуч-ка", "Перестрибни-ка", "Відгадай-ка". Малюки із задоволенням пострибали, поповзати, покидали м'яч і по відгадували загадки про спорт. Діти грали в спортивні ігри-естафети.Малюки розповидали про те, як вони вдома займаються спортом: хтось робить вдома зарядку вранці, хтось підтягується на турніку, навіть є такі малюки, які відвідують спортивні секції.