25 черв. 2021

Підготовка до свята Дня Конституції в Україні !

28 червня -День Конституції України. З нагоди свята, в закладі освіти пройшло заняття, бесіди де перевірили свої уявлення про державу, познайомилися з поняттям “Конституція України”, створили аплікацію , в якому відтворили свої почуття поваги до головного Закону України. І як приємно усвідомлювати, що малюки щиро пишаються цим гордим званням- “українець”!
11 черв. 2021

День дружби !

З дітьми всіх вікових груп було проведено заняття, бесіди, ігри.Вихователі створювали умови для розвитку комунікативних навичок дітей, виховували потребу в дружбі і доброзичливому спілкуванні один з одним, в бажанні робити добро і дарувати радість людям.
10 черв. 2021

10 червня 2021 року відбулась щорічна звітна конференція.

Завідувач закладу дошкільної освіти № 397 Хребчук Олена Євгенівна звітувала про підсумки роботи за 2020/2021 навчальний рік перед громадськістю. У конференції взяли участь 28 осіб.
7 черв. 2021

Літо- улюблена пора дітвори!

Літо – це улюблена пора року дітвори.Це коли закінчуються холоди й починаються теплі канікули. Влітку можна радуватися сонцю ,гуляти на свіжому повітрі та будувати піскові вежі.
1 черв. 2021

1 червня- Міжнародний день захисту дітей!!!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися.Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здорова і оточена турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам побажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!
31 трав. 2021

Увага !!!

З 01 червня у закладі дошкільної освіти розпочинається літній оздоровчий період.Всім бажаємо здоров'я!
28 трав. 2021

Розвага "Випускний"

З дітьми старшої групи була проведена розвага "Випускний". Це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя.
27 трав. 2021

До уваги батьків!

З нагоди проведення Дня зихисту дітей відбудуться святкові заходи в саду Т.Г.Шевченка 30.05.2021 з 15.00 до 19.00. В програмі заходу майстер класи,концерти, розважальні виступи аніматорів, конкурси. Запрошуємо всіх на свято!
27 трав. 2021

Організація харчування під час оздоровчого періоду

з 01.06.2021 року починається оздоровчий період по 31.08.2021, затверджено наступні грошові норми: вікова група від 1-го до 3-х років – 33,00 грн. (із розрахунку: 13,20 грн. – бюджетні кошти та 19,80 грн. – батьківська плата); вікова група від 3-х до 6-ти (7-ми) років – 38,50 грн. (із розрахунку: 15,40 грн. – бюджетні кошти та 23,10 грн. – батьківська плата).
26 трав. 2021

Звітування керівника

10.06.2021 року о 16.00 в закладі освіти відбудеться щорічне звітування керівника закладу на дитячому майданчику закладу освіти.Звітна конференція відбудеться з дотримання карантинних заходів. Порядок денний 1. Про обрання голови зборів та секретаря зборів. 2. Затвердження регламенту проведення зборів та голосування. 3. Про обрання лічильної комісії 4. Про звітування завідувача комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №397 Харківської міської ради» Хребчук О.Є. про свою діяльність за підсумками 2020/2021 навчального року перед працівниками закладу, батьками та громадськістю.Обговорення професійної діяльності керівника закладу освіти,оцінювання професійної діяльності керівника закладу,визначення основних напрямків на наступний рік