6 серп. 2021

День арбуза

В нашому садочку відбулося чудове та незвичайне свято - День арбуза! Провели естафети- збирали врожай. Виконали аплікації "скибка арбуза"
3 серп. 2021

День квітів.

Свята люблять всі - і дорослі і діти. Яке би свято не прийшло в наше життя, його завжди супроводжують квіти. Метою заходу стало формування доброго ставлення до природи, показати кожному з нас, як світ прекрасний і крихкий. І, якщо кожен з нас буде дбайливо ставитися до цього світу, значить, природа і людина ще довгі тисячоліття будуть жити в гармонії. Наслідуючи традиції, ми влітку з року в рік святкуємо День квітів. Барвисте, яскраве, літня розвага вразила кожну дитину і дорослого. Всі весели
30 лип. 2021

Літні ігри на прогулянці

Літо - це не тільки знайомство, спостереження і дослідження на природі, а й ігри на вулиці, так як в літній період діти більшу частину дня можуть проводити на вулиці, дитячих майданчиках. Діти із задоволенням грають з піском, водою, будують споруди з піску, ліплять пасочки. Проводячи опитування у дітей: яке улюблена пора року? діти з радістю відзначають - це літо!
23 лип. 2021

До уваги батьків!

Шановні батьки , заклад освіти відновлює свою роботу після ремонтних робіт 26 липня 2021 року. Всіх чекаємо!
14 лип. 2021

До уваги батьків та відвідувачів закладу!

Для проведення ремонтних робіт з 15 липня 2021 року по 25 липня 2021 року в закладі дошкільної освіти відбудеться призупинення освітнього процесу
8 лип. 2021

З днем сім'ї, любові та вірності!

В закладі пройшов тематичний день присвячений прекрасному літньому святу- Дню сім'ї, любові та вірності! З дітьми було проведено заняття та ігри присвячені сімї,близьким людям.
7 лип. 2021

Зі святом Івана Купала!

З дітьми дошкільного віку було проведено захід , присвячений святу Івана Купала.На якому дали дітям уявлення про традиційне святкування українцями дня Івана Купала; вчилися плести віночок з різнобарвя літніх трав, збагатили дітей позитивними емоціями; сформували почуття національної свідомості, виховування почуття любові до рідного краю.
6 лип. 2021

День поцілунків!

Сьогодні свято ніжності, любові, Наш поцілунок до рідних летить І почуття найкращі й пречудові усіх нас надихають жити!
5 лип. 2021

Консультація для батьків "Діти і сонце: як захистити дитину від небезпечних променів"

Не варто відмовлятись від сонця - саме ультрафіолетові промені стимулюють вироблення вітаміну D, покращують стан здоров’я та настрій. Водночас, всього 15 хвилин під прямим впливом УФ-променів в рази збільшує ризик виникнення раку шкіри та деяких порушень зору. Розказуємо про правила безпеки перебування на сонці, щоби щоденні прогулянки приносили тільки користь. Ще кілька порад ви отримаєте перейшовши за посиланням https://moz.gov.ua/article/health/diti-i-sonce-jak-zahistiti-ditinu-vid-nebezpechnih-promeniv
29 черв. 2021

День Конституції України!

Вітаємо Вас з державним святом - Днем Конституції України!