14 вер. 2021

Спортивна розвага "МАЛІ ОЛІМПІЙСКІ ІГРИ"

Ми в дитячому саду проводимо велику кількість різних спортивних ігор. На майданчику ми граємо не тільки в традиційні ігри, але діти самостійно придумують iгри зі своїми правилами. Сьогоднi ми з малятами провели спортивні ігри змагання Перед грою була проведена бесіда "Що таке спортивні ігри. Символіка." Діти отримали невеликий запас знань про історію виникнення і проведення спортивних ігор.Діти змагалися в «пiонербол» і «Марафоні». І щоб почати змагання вони провели розминку.Були на святi і глядачі це товариші з молодшої групи. В ході олімпійських ігор перемогла дружба.Малюки отримали великий запас фізичної енергії, і бадьорий настрій.
13 вер. 2021

«Осіннє Чудо - дерево»

Підготовку до занять з художньої творчості ми починаємо з спостережень в природі на ділянці дитячого садка. Безпосередні спостереження осінніх явищ в різні періоди цієї пори року проводимо щодня. Діти з великим інтересом, захоплено спостерігали за змінами в природі з настанням осені. Підсумком роботи зі спостереження осінніх явищ природи, розглядання картин, прослуховування поетичних творів стало творчість дітей по аплікації на тему «Осіннє Чудо - дерево». Спостереження в природі, поезія, образотворче мистецтво та художня творчість дітей допомагають закріплювати елементарні, але дуже важливі і потрібні знання про рідну природу.
3 вер. 2021

Адаптація малюків до дитячого садка

Знову наш дитячий сад приймає дітей в свою дитячу сім'ю. . І ось як проходить адаптація: у всіх по-різному. Хтось буквально з перших днів з радістю йде в групу, але все-таки частіше розставання з мамою супроводжується сльозами. Деякі при цьому весь час шукають контакту з вихователем, деякі, навпаки, замикаються в собі, відмовляючись від спілкування і з дітьми, і з дорослими. І це нормально - адже для дитини дитячий садок, безсумнівно, є ще невідомим простором, з новим оточенням і стосунками.
1 вер. 2021

День знань

Ось і розпочався навчальний рік. У всіх школах нашої країни пролунав перший дзвоник, пройшов перше осінне свято "День знань" і всі учні сіли за парти. Навчальний рік почався не тільки для школярів, але і для всіх дітей, вихованців дитячих садків. У дитячих садах теж проводяться навчальні заняття і малюки багато нового дізнаються кожен день і вчаться багато чому. Багато свят і розваг проводиться в дитячому садку за рік. У нашому дитячому садку відбулося свято присвячене Дню знань. У святі брали участь всі малята дитячого садка. Були і конкурси, і пісні, і загадки, і вірші, і танці. Приходили в гості казкові персонажі. Багато дітлахів після довгої розлуки, відпочинку з батьками, знову зустрічаються зі своїми друзями і зі своїми педагогами. Навчальний рік почався весело і завзято, всi отримали масу позитивних емоцій та вражень.
31 серп. 2021

Підготовка до навчального року

У закладі триває підготовка до нового 2021/2022 навчального року.Для малят створюються належні санітарно- гігієнічні умови, оновлюється матеріально- технічна база. За бюджнтні кошти заклад забезпечено: - пральна машина "Midea"; - вогнегасник ВВК-2; - антисептики,дезінфікуючі та миючі засоби, паперові рушники. Дякуємо за турботу!
25 серп. 2021

День Державного прапора прапора!

У закладі пройшли урочистості присвячені Українському прапору. Вихователі нагадали дітям, що означає це свято для нашої країни, що символізують кольори прапору .Пролунав Державний Гімп України. Діти читали вірші, а по завершенню свята намалювалм прапори України.
20 серп. 2021

З днем Незалежності України!

День незалежності- день у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудність. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за майбетнє покоління.Нехай сердця наповеються гордістю за нашу державу.
19 серп. 2021

З днем ​​народження, Харків !

До дня Харкова ми з малюками вирішили зробити листівку- привітання і таким чином привітати наше рідне місто з днем ​​народження.Напередодні святкування дня міста, ми провели бесіду. Обговорювали такі питання: Що таке Батьківщина? Як називається наша країна? Як називається наше місто? Що діти знають про свою малу батьківщину?
16 серп. 2021

День котика - муркотика

В нашому садочку відбулося чудове та незвичайне свято - День котика- муркотика! Грали в ігри. Виконали малювання,аплікацію "Котики та місяць"
13 серп. 2021