24 черв. 2019

Проведення ремонтних робіт

Протягом липня буде продовження ремонту харчоблока закладу освіти.
15 черв. 2019

Ремонт харчоблока

У закладі проводиться капітальний ремонт харчоблока за рахунок освітньої субвенції Кабінету міністрів України при сприянні народного депутата України Грановського О.М., Харківської міської ради, спільно з Управлінням освіти адміністрації Київського району ХМР
1 черв. 2019

Припинення навчально- виховного процессу

З 01.06.2019 у закладі будуть проводитись ремонтні роботи
29 трав. 2019

Звіт керівника перед громадськістю та батьками

29.05.2019 керівник дошкільного навчального закладу Хребчук О.Є. звітувала перед громадськістю та батьками про роботу закладу протягом 2018/2019 навчального року. На звітуванні були присутні : методист МЦ Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Власенко Ю.О.., батьки та співробітники закладу.
16 трав. 2019

День вишиванки

В четвер, 16 травня, в Україні відзначається"День вишиванки". У цей день українці зазвичай одягають на роботу або навчання вишиті різнокольоровими візерунками сорочки.Сьогодні в нашому саду відмітили Свято Вишиванки. Діти читали вірші, грали в національні українські ігри, танцювали веселі танці і хороводи. Свято пройшло весело і цікаво.
13 трав. 2019

Звітування керівника

Шановні батьки, співробітники!!! 29 травня 2019 року о 17.00 відбудеться звітня конференція колективу закладу, батьків на якій відбудеться звітування завідувача комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №397 Харківської міської ради» Хребчук Олени Євгенівни про свою діяльність за підсумками 2018/2019 навчального року.
12 трав. 2019

День МАТЕРI

ЗI ВЯТОМ, МАТУСI !!!! Мама – це наш ангел-охоронець, наш будинок, наш всесвіт. Тому день матері – це особливе свято, яке нагадує про рідну, і кохану людину. Хочеться побажати душевного спокою, успіху, супутнього всьому, прекрасного здоров'я, міцних стосунків у сім'ї, і щастя, що переливається через край!
8 трав. 2019

Заняття до Дня Перемоги «Ніхто не забутий, ніщо не забуте»

Напередодні зворушливого і трагічного дня - 9 травня, який подарував нам мир, щастя і благополуччя, в нашому дитячому садку проведена велика робота. Вихователі розповідали дітям про війну, про бої, про перемогу. . Про те, як не шкодуючи сил працювали для Великої Перемоги і старі, й малі. Який внесок внесли діти і підлітки, Які подвиги вони здійснювали.Розглядали фотографії тих часів, репродукції картин про війну і наочне приладдя. Читали дітям розповіді про війну, Слухали пісні тих часів.
3 трав. 2019

ДЕНЬ ВІДКРИТИЙ ДВЕРЕЙ Про життя першої ранньої групи

Уранці малюки люблять разом робити зарядку. Вони знають де ховається вода. Із задоволенням вчаться доглядати за собою, миють рученята , вмиваються, витирають щічки і ручки. I виглядають завжди охайно!
28 квіт. 2019

28 квітня- Всеукраїнський день охорони праці

В Україні «День охорони праці» відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня. У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.