2 груд. 2021

️З 6 грудня набувають чинності нові правила карантину
2 груд. 2021

Організація прогулянки

Одним із найулюбленіших занять діток є прогулянка. Під час прогулянки діти продовжують знайомитись із навколишнім світом, з природою. Форми та методи роботи з дітьми під час прогулянки різноманітні: екскурсії, бесіди, спостереження за живими та не живими об'єктами, досліди, ігри. На кожній прогулянці ми разом із дітьми не забуваємо провести спостереження. Сьогодні діти знайшли листочки завмерши в інеї та з цікавістю їх розглядали.Багато цікавих моментів під час прогулянок ми зберігаємо. Ось так відбуваються у нас прогулянки. Усі свої спостереження хлопці відзначають у куточку природи, відбивають у своїх роботах з художньої творчості на заняттях образотворчою діяльністю.
30 лист. 2021

Тиждень правового виховання

"Знай совї права, дитино" Діти старшої групи на занятті познайомились з поняттями "права", "Правило", "Обов'язки".В ігровій формі познайомились з основними правами людей.
29 лист. 2021

Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
25 лист. 2021

Оригамі "Лисичка- сестричка"

В старшій групі діти помандрували у ліс, де зустрілись з багатьма дикими тваринами.У всіх тварин були друзі, а у лисички не було. Діти із задоволенням допомогли лисички знайти друзів.
22 лист. 2021

Заняття з малювання

" Намалюю я лошадку"
17 лист. 2021

Запрошуємо до навчання цифрових навичок

З 1 по 30 листопада 2021 року триває масштабна інформаційна кампанія «Місяць цифрової грамотності», яка реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації України Дія.Цифрова освіта. Запрошуємо долучитися до «Місяця цифрової грамотності», в рамках якого ознайомитися з платформами Дія.Цифрова освіта і Всеукраїнська Школа Онлайн та переглянути освітні серіали або ж скласти національний тест на цифрову грамотність - Цифрограм
16 лист. 2021

Заняття "Юні математики"

в старшій групі пройшло відкрите заняття, на якому діти,Юні математики" із задоволенням вірішували цікаві завдання, приклади, закріпили знання про геометричні фігури та склад числа 5.
1 лист. 2021

Осінні канікули в школі продовжено на тиждень

Нагадаємо, що цього року шкільні канікули розпочалися на тиждень раніше, 18 жовтня та закінчаться 06 листопада 2021 року, щоб стримати поширення коронавірусу.
1 лист. 2021

Заняття з аплікації " Їжачок"

Протягом тематичного тижня "Осінь. Сліди осені. Збір врожаю" вихованці старшої групи на заняттях з художньої творчості малювали, ліпили і працювали над аплікаціями колективної і індивідуальними. Завершальною аплікацією по темі тижні була робота "Іжачок". Метою було продовжувати розвивати творчі здібності дітей через створення аплікації