13 лист. 2020

Кабінет міністрів України відмовився від адаптивного карантину і впровадив обмеження «помаранчевої» зони по всій країні.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 р. № 1100 «Про внесення змін до постанови від 22 липня 2020 р. № 641» відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти забороняється тільки у випадку, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти і персоналу навчального закладу. Зі змінами до правил карантину можна ознайомитися на сайті Міністерства і науки України.
12 лист. 2020

Пізнавальна вікторина «Осінні чудеса»

Сьогоднi у старшій групі пройшла пізнавальна вікторина «Осінні чудеса» Метою вікторини було узагальнити знання дітей про осінь. Поглибити знання про основні прикмети і ознаки осені; Активізувати психічні процеси: пам'ять, увагу, сприйняття, мова, уява. Формувати навик колективного спілкування та активності. Підтримувати інтерес вихованців до навколишнього світу, вміння бачити його красу.
9 лист. 2020

Челендж

У закладі пройшов челендж присвячений до дня української писемності та мови, де діти виконали разом з батьками виконали вірш м.Сингаївського "Вся моя родина"
6 лист. 2020

«Коронавірусна вечірка»

Метою розваги було - залучення вихованців дитячого садка до регулярних занять фізичною культурою і спортом в умовах збереження ризиків поширення коронавирусной інфекції COVID-19, пропаганда здорового способу життя. З дітьми старшої групи була заздалегідь проведена робота. Показ презентації на тему "Віруси", розфарбовування вірусів, підготовка обладнання, атрибутів до заходу. Разом з дітьми проговорили і повторили правила гігієни, захисту від вірусу. Про прогулянки на свіжому повітрі і прийомі вітамінів.Під час заходу діти зробили розминку з м'ячем, щоб бути здоровим, сильним і побороти коронавірус. Потім виконували різні медичні завдання. Ми шукали і винищували вірус! Нам така дружба не потрібна!
30 жовт. 2020

Осіння розвага" ЯРМОРОК"

Таку назву мало наше осіннє свято, в якому взяли активну участь діти старшого віку. На святі панувала тепла, доброзичлива атмосфера. Діти водили хоровод, співали пісеньки про осінь, грали у веселі ігри, читали вірші. Захід вийшов яскравим, веселим, захоплюючим
17 жовт. 2020

Дошкільні заклади освіти продовжують працювати

Рішенням позачергового засідання міської комісії щодо посилення протиепідемічних заходів відведено до "червоного" рівня. Вирішено запровадити канікули у закладах середньої освіти міста Харкова з19 по 30 жовтня 2020року. Дошкільні заклади освіти продовжують працювати.
16 жовт. 2020

Тиждень безпеки в закладі!

В нашому закладі з 12 по 17 жовтня 2020 року проходив Тиждень безпеки. Вихователями було проведено ряд заходів, занять, ігор та роботи з батьками. Діти засвоїли правила поводження на вулиці,природі, дорогі та з небезпечними предметами
15 жовт. 2020

Увага!

Уряд прийняв рішення продовжити дію адаптивного карантину до 31 грудня 2020 року.
9 жовт. 2020

Тематичний тиждень "Збір врожаю"

Протягом тематичного тижня "Осінь. Збір врожаю" вихованці групи раннього віку на занятті з художньої творчості працювали над аплікацією. "Консервовані овочі". Метою було продовжувати розвивати творчі здібності дітей молодшого віку через створення аплікаці
25 вер. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти

Шановні педагоги закладу дошкільної освіти № 397! Прийміть вітання з Днем працівників освіти!