23 вер. 2021

Україна з 23 вересня перейде у жовту зону.

На засіданні Кабінету Міністрів України 20 вересня 2021 року прийнято рішення про продовження адаптивного карантину та режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року
21 вер. 2021

Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 1236, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19.

Як будуть працювати заклади
14 вер. 2021

Спортивна розвага "МАЛІ ОЛІМПІЙСКІ ІГРИ"

Ми в дитячому саду проводимо велику кількість різних спортивних ігор. На майданчику ми граємо не тільки в традиційні ігри, але діти самостійно придумують iгри зі своїми правилами. Сьогоднi ми з малятами провели спортивні ігри змагання Перед грою була проведена бесіда "Що таке спортивні ігри. Символіка." Діти отримали невеликий запас знань про історію виникнення і проведення спортивних ігор.Діти змагалися в «пiонербол» і «Марафоні». І щоб почати змагання вони провели розминку.Були на святi і глядачі це товариші з молодшої групи. В ході олімпійських ігор перемогла дружба.Малюки отримали великий запас фізичної енергії, і бадьорий настрій.
13 вер. 2021

«Осіннє Чудо - дерево»

Підготовку до занять з художньої творчості ми починаємо з спостережень в природі на ділянці дитячого садка. Безпосередні спостереження осінніх явищ в різні періоди цієї пори року проводимо щодня. Діти з великим інтересом, захоплено спостерігали за змінами в природі з настанням осені. Підсумком роботи зі спостереження осінніх явищ природи, розглядання картин, прослуховування поетичних творів стало творчість дітей по аплікації на тему «Осіннє Чудо - дерево». Спостереження в природі, поезія, образотворче мистецтво та художня творчість дітей допомагають закріплювати елементарні, але дуже важливі і потрібні знання про рідну природу.
3 вер. 2021

Адаптація малюків до дитячого садка

Знову наш дитячий сад приймає дітей в свою дитячу сім'ю. . І ось як проходить адаптація: у всіх по-різному. Хтось буквально з перших днів з радістю йде в групу, але все-таки частіше розставання з мамою супроводжується сльозами. Деякі при цьому весь час шукають контакту з вихователем, деякі, навпаки, замикаються в собі, відмовляючись від спілкування і з дітьми, і з дорослими. І це нормально - адже для дитини дитячий садок, безсумнівно, є ще невідомим простором, з новим оточенням і стосунками.
1 вер. 2021

День знань

Ось і розпочався навчальний рік. У всіх школах нашої країни пролунав перший дзвоник, пройшов перше осінне свято "День знань" і всі учні сіли за парти. Навчальний рік почався не тільки для школярів, але і для всіх дітей, вихованців дитячих садків. У дитячих садах теж проводяться навчальні заняття і малюки багато нового дізнаються кожен день і вчаться багато чому. Багато свят і розваг проводиться в дитячому садку за рік. У нашому дитячому садку відбулося свято присвячене Дню знань. У святі брали участь всі малята дитячого садка. Були і конкурси, і пісні, і загадки, і вірші, і танці. Приходили в гості казкові персонажі. Багато дітлахів після довгої розлуки, відпочинку з батьками, знову зустрічаються зі своїми друзями і зі своїми педагогами. Навчальний рік почався весело і завзято, всi отримали масу позитивних емоцій та вражень.
31 серп. 2021

Підготовка до навчального року

У закладі триває підготовка до нового 2021/2022 навчального року.Для малят створюються належні санітарно- гігієнічні умови, оновлюється матеріально- технічна база. За бюджнтні кошти заклад забезпечено: - пральна машина "Midea"; - вогнегасник ВВК-2; - антисептики,дезінфікуючі та миючі засоби, паперові рушники. Дякуємо за турботу!
25 серп. 2021

День Державного прапора прапора!

У закладі пройшли урочистості присвячені Українському прапору. Вихователі нагадали дітям, що означає це свято для нашої країни, що символізують кольори прапору .Пролунав Державний Гімп України. Діти читали вірші, а по завершенню свята намалювалм прапори України.
20 серп. 2021

З днем Незалежності України!

День незалежності- день у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудність. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за майбетнє покоління.Нехай сердця наповеються гордістю за нашу державу.
19 серп. 2021

З днем ​​народження, Харків !

До дня Харкова ми з малюками вирішили зробити листівку- привітання і таким чином привітати наше рідне місто з днем ​​народження.Напередодні святкування дня міста, ми провели бесіду. Обговорювали такі питання: Що таке Батьківщина? Як називається наша країна? Як називається наше місто? Що діти знають про свою малу батьківщину?