Матеріально- технічне забезпечення закладу освіти

Загальна характеристика навчального закладу
Обладнання та оснащення навчально-виховного процесу у дошкільному закладі здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти» від 19.12.2017 №1633

Дошкільний заклад розташований у пятиповерховому житловому будинку, відкритий у 1957 році, проектна потужність якої складає 23 дитини.

В закладі функціонує 2 групи

У ДНЗ :  2 приміщення групових кімнат та роздягалень, кабінет завідувача, медичний кабінет, харчоблок, комора харчова, комора овочесховище, пральня.У дошкільному навчальному закладі створені належні умови для навчання та виховання дітей.

Кількість приміщень:
1.Навчальних: