Організація прогулянки

7 груд. 2021
Одним із найулюбленіших занять діток є прогулянка. Під час прогулянки діти продовжують знайомитись із навколишнім світом, з природою. Форми та методи роботи з дітьми під час прогулянки різноманітні: екскурсії, бесіди, спостереження за живими та не живими об'єктами, досліди, ігри. На кожній прогулянці ми разом із дітьми не забуваємо провести спостереження. Сьогодні діти знайшли листочки завмерши в інеї та з цікавістю їх розглядали.Багато цікавих моментів під час прогулянок ми зберігаємо. Ось так відбуваються у нас прогулянки. Усі свої спостереження хлопці відзначають у куточку природи, відбивають у своїх роботах з художньої творчості на заняттях образотворчою діяльністю.