Спортивна розвага "МАЛІ ОЛІМПІЙСКІ ІГРИ"

14 вер. 2021
Ми в дитячому саду проводимо велику кількість різних спортивних ігор. На майданчику ми граємо не тільки в традиційні ігри, але діти самостійно придумують iгри зі своїми правилами. Сьогоднi ми з малятами провели спортивні ігри змагання Перед грою була проведена бесіда "Що таке спортивні ігри. Символіка." Діти отримали невеликий запас знань про історію виникнення і проведення спортивних ігор.Діти змагалися в «пiонербол» і «Марафоні». І щоб почати змагання вони провели розминку.Були на святi і глядачі це товариші з молодшої групи. В ході олімпійських ігор перемогла дружба.Малюки отримали великий запас фізичної енергії, і бадьорий настрій.