«Осіннє Чудо - дерево»

13 вер. 2021
Підготовку до занять з художньої творчості ми починаємо з спостережень в природі на ділянці дитячого садка. Безпосередні спостереження осінніх явищ в різні періоди цієї пори року проводимо щодня. Діти з великим інтересом, захоплено спостерігали за змінами в природі з настанням осені. Підсумком роботи зі спостереження осінніх явищ природи, розглядання картин, прослуховування поетичних творів стало творчість дітей по аплікації на тему «Осіннє Чудо - дерево». Спостереження в природі, поезія, образотворче мистецтво та художня творчість дітей допомагають закріплювати елементарні, але дуже важливі і потрібні знання про рідну природу.