День знань

1 вер. 2021
Ось і розпочався навчальний рік. У всіх школах нашої країни пролунав перший дзвоник, пройшов перше осінне свято "День знань" і всі учні сіли за парти. Навчальний рік почався не тільки для школярів, але і для всіх дітей, вихованців дитячих садків. У дитячих садах теж проводяться навчальні заняття і малюки багато нового дізнаються кожен день і вчаться багато чому. Багато свят і розваг проводиться в дитячому садку за рік. У нашому дитячому садку відбулося свято присвячене Дню знань. У святі брали участь всі малята дитячого садка. Були і конкурси, і пісні, і загадки, і вірші, і танці. Приходили в гості казкові персонажі. Багато дітлахів після довгої розлуки, відпочинку з батьками, знову зустрічаються зі своїми друзями і зі своїми педагогами. Навчальний рік почався весело і завзято, всi отримали масу позитивних емоцій та вражень.