Підготовка до навчального року

31 серп. 2021
У закладі триває підготовка до нового 2021/2022 навчального року.Для малят створюються належні санітарно- гігієнічні умови, оновлюється матеріально- технічна база. За бюджнтні кошти заклад забезпечено: - пральна машина "Midea"; - вогнегасник ВВК-2; - антисептики,дезінфікуючі та миючі засоби, паперові рушники. Дякуємо за турботу!

Ось і закінчується літо, яке ми чекали дуже довго, але воно пролетіло дуже швидко і зовсім скоро настане новий навчальний рік. У нашому дитячому садку добігає кінця ремонт, в даний час всi педагоги оформляють групи, готують документацію, поповнюють сюжетно - рольові ігри, виготовляють дидактичний матеріал до занять, оформляють предметно - розвиваюче середовище.

Дитячий сад це другий дім для дітей, всі ми хочемо, щоб в нашому будинку було тепло, затишно красиво.

І дуже хочеться, щоб діти із задоволенням ходили в дитячий сад!