«Коронавірусна вечірка»

6 лист. 2020
Метою розваги було - залучення вихованців дитячого садка до регулярних занять фізичною культурою і спортом в умовах збереження ризиків поширення коронавирусной інфекції COVID-19, пропаганда здорового способу життя. З дітьми старшої групи була заздалегідь проведена робота. Показ презентації на тему "Віруси", розфарбовування вірусів, підготовка обладнання, атрибутів до заходу. Разом з дітьми проговорили і повторили правила гігієни, захисту від вірусу. Про прогулянки на свіжому повітрі і прийомі вітамінів.Під час заходу діти зробили розминку з м'ячем, щоб бути здоровим, сильним і побороти коронавірус. Потім виконували різні медичні завдання. Ми шукали і винищували вірус! Нам така дружба не потрібна!