Консультація для батьків "Увага! Самоізоляція! »

27 квіт. 2020

Консультація для батьків
                      "Увага! Самоізоляція! »
1. На період обмежувальних заходів необхідно виключити, а, якщо таке неможливо, то МАКСИМАЛЬНО ОБМЕЖИТИ КОНТАКТИ ДІТЕЙ
2. Для максимального зниження ризику інфікування ДІТЯМ КРАЩЕ ЗАЛИШАТИСЯ ВДОМА.
При цьому необхідно регулярно провітрювати приміщення, не рідше 1 разу в день проводити вологе прибирання з застосуванням дезинфікуючих засобів. Важливо відразу провести дезінфекцію приміщення, а також предметів, упаковки продуктів після доставки їх додому.
3. Потрібно ПОВНІСТЮ ВИКЛЮЧИТИ ВІДВІДУВАНЬ будь-яких установ, місць громадського харчування, торгівлі, освітніх і розважальних центрів, а також інших місць громадського користування.
4. НЕ СЛІД ВІДВІДУВАТИ ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ дворів і парків.
5. ГУЛЯТЬ з дітьми можна НА ВЛАСНИХ ПРИСАДИБНИХ ДІЛЬНИЦЯХ і майданчиках, що знаходяться в індивідуальному користуванні.
6. Відвідування лісопаркових зон можливо тільки при виключенні спілкування з іншими дорослими і дітьми, при відсутності навколо інших відпочиваючих.
7. Перед вимушеним виходом з квартири дитині по можливості потрібно пояснити, що за межами квартири не можна торкатися РУКАМИ до лиця І будь-яким предметом: дверних ручок, поручнів і перил, стін, кнопок ліфта та ін.
8. Після повернення додому необхідно обробити РУКИ дезінфікуючих засобів, зняти одяг, РЕТЕЛЬНО З МИЛОМ помити руки та інші відкриті ділянки шкіри, особливо звернувши увагу на обличчя, прополоскати рот, акуратно промити ніс (неглибоко).
9. Слід пам'ятати, що при достатній вологості і низькій температурі коронавірус може зберігати життєздатність протягом тривалого часу, до 3 діб і більше. У деяких людей, незалежно від віку, вірус може давати легку або стерту форму захворювання. Саме такі люди найчастіше стають джерелом захворювання. БЕРЕГИТЕ СЕБЕ І СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!