24 вер. 2019
"Рух заради здоров`я"
у ЗДО пройшов Фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров'я" у якому приймали участь вихованці закладу зі своїми батьками

18 вер. 2019
"Фруктоша в гостях у малюків"
В нашій старшій групі відбулася осіння гра "Фруктоша у гостях у малюкiв" , яку проводила харківська обласна бібліотека для дітей .Програма свята складалася з пісень, віршів, веселих iгор , була присвячена творчості польского поєта Л.Тувіма. На святi панувала тепла, доброзичлива атмосфера.А наприкiнцi свята малюкiв очикував несподiванний сюрприз вiд Фруктоші - цікавий мультфільм.

14 вер. 2019
Харківський сімейний форум!!!!
15 вересня 2019 року з 10.00 до 16.00 у Харків Палац Прем’єр Готель (пр. Незалежності, 2) відбудеться Другий Харківський сімейний форум.

12 вер. 2019
Загальні батьківські збори
В закладі освіти пройшли батьківські збори, де були присутні батьки закладу

2 вер. 2019
ДЕНЬ ЗНАНЬ у дитсадку
Сьогодні у всіх школах і дитячих дошкільних установах святкували - День Знань! Наш сад не був винятком. Ми звичайно теж урочисто і в той же час весело підійшли до цього свята. Прикрасили територію дитячого садка, підібрали веселу музику, приготували атрибути для ігор і т. Д. Зпочатку ми розповіли дітям історію і традиції свята - "День знань"! Про те для кого це свято найбільш довгоочікуване. Звичайно для першокласників. У цей день вони вперше переступають поріг школи і чують свій - Перший дзвінок! Далі малюки всіх груп по черзі співали пісні, танцювали, грали у веселі ігри та естафети.

23 серп. 2019
День прапора
Україні пройде свято Державного прапора!

Наш садочок - дуже маленький
Він більше схожий на лагідну неньку,
Яка ласкає, втімає, годує,
Розуму вчить та на ніч цілує.

Малюк наш зрстоає
Ніби в сім'ї,