10 лют. 2017

Ігрове заняття "Чарівний магніт"

В старшій горупі проведено ігрове заняття "Чарівний магніт", де діти познайомились з властивостями магніду, знаходили різноманітні металеві предмети в груповому приміщенні, грали у гру "Чия машинка швидше"
8 лют. 2017

Заняття "Зимова казка"

У нашому дитячому саду регулярно проводяться для дітей дослідницько- пошукові заняття де діти знайомляться з характерними ознаками зими, встановлюють взаємозвязки,проводять різноманітні досліди Деякі з цих діти разом з вихователем провели під час прогулянки
6 лют. 2017

Тиждень науки

"Ех, зимонька-зима"Яскравими враженнями намагаються наповнити щодня своїх підопічних вихователі нашого дитячого саду. На зимовому святі, організованому вихователями діти залучилися до дослідницько- пошукової діяльності. Перетворили воду на різнокольорові кульки з льоду.
10 січ. 2017

Коляда! Коляда! Нам веселощів принесла.

Сьогоднi ми проводили "Колядки. Спочатку ходили по будинках (групам дитячого саду, співали калядки, частівки. За це калядовщикам давали пригощання. Потім веселощі продовжилися в іншому будинку - старшій групі.До нас прийшли ряженi- Лисичка, Сніговик, Ведмідь, Коза і Півень. Сніговик співав частівки, Ведмідь з Козою грали в забавні ігри: " Ловишки" і "Йшла коза по лісу", а Ведмідь влаштував справжні веселощі. Лисичка грала в гру "Упізнай по голосу", а потім зібрала у дівчаток прикраси і нагадала усім різного хорошого.
7 січ. 2017

з Різдвом Христовим!!!

Нехай кутя Вам буде з медом й маком Веселою хай буде коляда. І свят, і буднів Вам — в добрі зі смаком, В здоров'ї квітне сила молода.
29 груд. 2016

Новорічні ранки

З 29.12.2016 в дошкільному закладі пройшли Новорічні ранки. Усі малята отримали новорічні подарунки від міського голови Геннадія Кернеса. Колектив батьків та малят щиро вдячні міському голові за новорічні подарунки.
20 груд. 2016

У дошкільному закладі відбудуться Новорiчнi свята.

29.12.2016 запрошуємо батьків прийняти участь. Група раннього віку о 9.00 Старша в 11.00
19 груд. 2016

День Святого Миколая

В дошкільний закладі до дітей завітав Святий Миколай та привітав із святом.
16 груд. 2016

Увага! Конкурс!

З 19.12.2016 по 19.01.2017 у дошкільному закладі оголошується конкурс дитячого малюнку «Зимова казка» (тематика малюнків - зимові народні традиції, свята та обряди).
12 груд. 2016

Парад оригінальних снігових скульптур

Сьогоднішній день відзначився щедрим снігопадом. У дитячому саду вихователі не розгубилися і тут же провели конкурс на самого кращого сніговика