28 груд. 2017

Новорічні ранки

В групах пройшли новорічні ранки.Новий рік завжди очікування казки,. Діти, водили хороводи навколо ялиночки, співали пісні, танцювали.Отрамали солодощі від мера Харькова Г.А.Кернеса.
26 груд. 2017

Правила безпечного святкування нового року

Акція "Ми за безпечний Новий рік" пройшла в дитячому саду. Дошкільні педагоги пояснили малюкам, яких правил треба дотримуватися, щоб не створити пожежонебезпечну ситуацію біля ялинки.Для дошкільнят було проведено тематичне заняття, на якому дорослі розповіли дітям про позитивну і негативну роль вогню в житті людини
15 груд. 2017

Консультації для педагогів

Пройшла консультацiя для педагогів за темою:Формування духовно-моральних узаємин між людьми – один із важливих напрямів патріотичного виховання дітей
7 груд. 2017

"Дитячий садок- моя друга домiвка"

Пройшло заняття для старших дошкiльнят з метою допомогти усвiдомити малюками , що вони чимось схожi на iнших людей. На заняттi малюки закрiпили в дидактичнiй грi " Пестливе им"я", "Що я люблю" знання свого iм"я та побатьковi, навчилися формувати групу за провiдною i за незначною ознакою.
6 груд. 2017

"Ми маленькі Українці"

В старшій группі пройшло відкрите заняття. Діти закріпили на заняття свої права, виконали палікаці. "Українка"
5 груд. 2017

"Мама сонечко в родині, ми промінчики її"

Іінтерговане заняття пройшло в группі раннього віку, де діти і ігровій формі знайомились із своїми правами, пограли у гру "Родинна квіточка", зробили малюнок "промінчики"
4 груд. 2017

Тиждень права

З 04 грудня 2017 року по 10 грудня 2017 року в закладі проводяться заходи з правового виховання дошкільників.
1 груд. 2017

Народні ігри і іграшки вивчали в дитсаду

В ході заняття, яке проходило в старшій групі особливу увагу дітей і дорослих було залучено до традиційних народних ігор, іграшок і народних промислів. Особлива увага була була придiлена iграм на свіжому повітрі. Разом з педагогами малюки пограли в такі народні ігри, як "веселі козачата", "Золоті ворота". Не менш цікавим стало наочне знайомство з народною іграшкою і народними промислами, організоване для малюків в приміщенні групи.
23 лист. 2017

Дитячий майстер-клас по аплікації "Красуня Осінь"!

Майстер - клас показали малюки старшоi групи... На першому етапі виконання майстер - класу малюки старанно вирізували різноколірні конусни листочки з кольорового паперу,. На останньому етапі створення роботи склеїли усі частини,. Ось такий цікавий майстер - клас - "красуня Осінь"! ми підготували з малюками!!!
16 лист. 2017

Синічкин день

Про те, як живеться птахам взимку в місті, дізналися вихованці дитячого саду . У честь Синiчкиного дня (12 листопада) вихователі приготували для своїх вихованців тематичне заняття. Синiчкин день розпочався з бесіди на тему "Зимуючі і перелітні птахи ", під час якої дошколята освіжили свої знання про птахів. згадали все, що знають про птахів і пограли в ігри "Вгадай птаха по загадці" і "Вгадай птаха по голосу", познайомилися з оповіданнями, такими, що оповідають про птахів, їх звички і особливості. Після заняття діти відправилися на прогулянку, під час якої спостерігали за птахами і годували їх.