13 серп. 2017

Адаптацію без сліз практикують в дитячому саду

Проект "Ласкаво просимо малюки або адаптація без сліз" успішно реалізують дошкільні педагоги дитячого саду. Малюки швидко звикають ходити в дитячий сад і йдуть туди з великим полюванням і радістю.Ласкаво просимо, діти!
8 серп. 2017

Оформлення груп, приміщень і ділянки дитячого саду до навчального року.

26 лип. 2017

"Свято панамки"

Трудно представити себе життя дитини в дитячому саду без веселощів досуд і розваг, шумних свят і змагань, цікавих ігор, які створюють чудову настрою, викликають позитивні емоції. У нас в дитячому саду минули розваги «Праздник панамок!».
24 лип. 2017

Бесіда "Як втомувати спрагу"

Сок из фруктов, овощей – Он для взрослых и детей. Пейте соки, наслаждайтесь!
18 лип. 2017

На прогулянці влітку!

Літо, яке б воно не було залишається найулюбленішою порою року.Велику частину часу ми звичайно проводимо з дітками на свіжому повітрі.На кожній прогулянці ми спостерігаємо .Спостерігаємо за зростанням рослин і особливо за посадженими своїми руками чорнобривцями на клумбі, як вони підросли, чи потребують поливи.
2 лип. 2017

КЗ «Харківський дитячий будинок «Родина» Харківської міської ради» проводить набір дітей пільгових категорій віком від 3-х до 6-ти років.

1 вересня 2017 року у закладі будуть відкриті групи для цілодобового перебування дітей пільгових категорій сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Контакти: м. Харків, бульвар Жасміновий (вул. Слинька), 11/2. Тел.97-41-72.
14 черв. 2017

У закладі тривають ремонтні роботи!

Працівниками та батьками закладу проводиться косметичний ремонт деяких приміщень закладу.
25 трав. 2017

Наш останній випускний

Сьогодні прощалися зі своїм садком діти старшої групи .
10 трав. 2017

В дошкільному закладі розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху

З 10 травня в дошкільному закладі триває Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого з дітьми дошкільного віку проводяться тематичні бесіди з правил дорожнього руху, розваги, ігри, під час яких діти закріплюють правила безпечної поведінки на дорозі, вчаться розпізнавати дорожні знаки і діяти у відповідності до визначених правил дорожнього руху.
25 квіт. 2017

Вітаємо переможців!

Пройшов І тур ІІ етапу на базі ДНЗ № 66 . Кірілова Аріна зайняла І місце в номінації "Мовознавець" Хмаренко Олександр зайняв ІІ місце в номінації "Математик" Елевтерова Настя зайняла ІІІ місце в номінації "Природознавець"