27 бер. 2017

Батьківські збори

5 березня 2017 року відбудеться батьківські збори. Запрошуємо усіх батьків прийняти участь.
21 бер. 2017

Експерементування в старшiй групi

Сьогоднi у старшiй групi дiти займалися експерементувальною дiяльнiстю. Вихователь запропонував провести дослiди з листами пекiнськоi капусти та води, яка окрашена харчовими барвниками. Дiти удосконалили вмiння проводити дослiд прохождення води по листу. Розвили вмiння аналiзувати, узагальнювати результати дослiду.
17 бер. 2017

Конкурс дитячих робіт "Безпека дорожнього руху"

Діти разом з батьками взяли участь в конкурсі малюнка "Безпека дорожнього руху"
16 бер. 2017

"Нетрадиційна техніка малювання"

Малювання з використанням нетрадиційної техніки малювання зачаровує, заспокоює і захоплює дітей. Це вільний творчий процес, де існує можливість порушувати правила використання деяких матеріалів.Сьогодні малюки малювали за допомогою долоньок. Це один з видів нетрадиційної техніки малювання. Такий живопис сприяє ранньому розвитку творчих здібностей. Не лише тому, що діти вчаться малювати, а тому, що вони учаться самовиражатися, Метою зайняття було знайомство дітей з технікою малювання долоньками і розвиток творчої уяви, дрібної моторики. Викликати позитивні емоції в процесі малювання.передавати свої відчуття і враження.
13 бер. 2017

Шевченківський день

09.03.2017 року в закладі пройшли заходи з нагоди відзначення Шевченківського дня. З нагоди вшанування видатного українського Кобзаря Т.Г. Шевченка для вихованців були створені тематичні книжкові виставки, проведені тематичні занятття.
6 бер. 2017

Наше мамине свято

Свято для мам - найприємніше і цікавіше свято для малят. Усі пісні, вірші і танці присвячені найулюбленішим, добрішим і ніжнішим - нашим матусям
27 лют. 2017

Як ми готувались до маминого свята

У дошкільному закладі відбудуться Матусенi свята. Запрошуємо батьків прийняти участь.
24 лют. 2017

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників»

З метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку з 01 березня по 01 квітня 2017 року проводитимуться Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників Харківської області.
24 лют. 2017

"Масницю зустрічаємо - усіх млинцями пригощаємо"

Діти з великим задоволенням беруть участь в розвагах, іграх, хороводах, малюють на тему "Зиму проводжаємо, Весну зустрічаємо"!, розфарбовують розмальовки і співають народні українські пісні! Діти вітають довгождану весну і радіють святу!
15 лют. 2017

Стрітення

У народі це свято вважають часом зустрічі зими і літа. З цього приводу казали: «Прийшла громниця – зимі половиця», оскільки «В цей день лютий до березня приїхав».