4 лют. 2018

Винахідником можна і треба стати ще в дитинстві

Сьогодні саме той день, в який треба порадіти винахідливості юних геніїв, оцінити значущість їх численних винаходів і заохотити різнобічні дитячі таланти. Датою Дня юного винахідника був вибраний у світі день народження одного з видатних американців - державного діяча, дипломата, вченого, винахідника, журналіста Бенджамина Франкліна, який прославився своїми винаходами ще в дитинстві.
3 лют. 2018

Досліди для дітей старшої групи "Знайомство з властивостями паперу"

Завданням заняття що проводилося в старшій групі стало формування уявлення дошкільнят про властивості паперу на основі проведення дослідів, розвиток пізнавального інтересу до властивостей паперу, зв'язну мову, уміння робити висновки. Провівши досліди малюки зробили висновок ; папір тонкий, пропускає світло. Папір мнеться, ріжеться, рветься і розмокає.Діти дуже люблять експериментальну діяльність і тому це зайняття проходять з великим інтересом.
2 лют. 2018

"Погодуйте птахів"!

Зовсім нещодавно пройшла акція "Погодуєте птахів"! у нашому дитячому саду і ми, із задоволенням взяли в ній участь, метою якої стало: привертання уваги дітей і батьків до зимуючих птахів, щоб полегшити для них період зимівлі, а також підвищити рівень екологічної активності населення. Зима - скрутний час для птахів, особливо якщо вона сувора і багатосніжна. Голодний птах сильно страждає від холоду. Треба підтримати птахів взимку, зробити для них годівниці і не забувати підсипати в них корм.
22 січ. 2018

Всесвітній день " спасибі"

Всесвітній день " спасибі" відмітили наші дошколята
21 січ. 2018

Сезон сніговиків відкрили наші дошкільнята

Ось і зима порадувала малят щедрим снігопадом. Вихованці дитячого саду скористалися зміною погоди для створення перших в сезоні, скульптур з снігу. На першій же після снігопаду прогулянці дошколята не стали втрачати часу дарма - почали із захопленням катати снігові кулі і ліпити з них великі і маленькі фігури. Ті малюки, у кого більше терпіння, працювали в парах, виліпивши великі і маленькі фігури: "снігову бабу", "снігового діда" і маленького снеговичка. А інші діти просто накатали з снігу великих куль!. Захоплююче заняття, особливо коли воно найперше в сезоні !
19 січ. 2018

Екскурсія до обласної бібліотеки

перегляд вистави " В гостинах у Зими"
12 січ. 2018

Розвага "Різдво"

в закладі освіти пройшла розвага"Різдво". Маленькі вихованці потрапили в справжню казку. Діти із задоволенням познайомилися із традицією святкувати Різдво, грали в ігри, танцювали. Святкового настрою додали щедрівки та колядки.
12 січ. 2018

Антропометричні вимірювання вихованців

Основні показники фізичного здоров'я дітей це нормальне функціонування всіх органів та систем організму, їх ріст і розвиток, що виявляється й підтверджується віковими антропо - і біометричними показниками. Сьогоднi в дитячому садочку вихователями проведено антропометричні вимірювання вихованців закладу.З данними можна ознайомитись в своiй вiковiй групi
5 січ. 2018

Творчий конкурс "Зимова казка"

В закладі освіти проходить конкурс" Зимова казка". Діти разом з батьками зробили поробки, малюнки. Запрошуємо залучитися всіх бажаючих. Переможці отримують подарунки.
3 січ. 2018

До уваги батьків!

Шановні батьки! З 01.01.2018 року змінюється рахунок, на який потрібно сплачувати батьківську плату. Новий рахунок буде оголошено додатково