7 лист. 2017

"Що потрібно знати батькам про кір"

Вихователі провели консультацію для батьків
5 лист. 2017

Дошколята вивчали роботу медсестри

"Я щеплення не боюся, якщо потрібно - уколюся"! "Для того, щоб розвіяти страхи наших дітей і підвести до самостійного виведення, що усі лікарі добрі і хочуть допомогти, а не заподіяти біль, ми вирішили організувати екскурсію в медичний кабінет"
26 жовт. 2017

Свято Осені

Сьогодні в нашому саду пройшло веселе і яскраве свято - осінній ярмарок. Грандіозна підготовка передує цьому заходу. Адже на святі буде сама красуня Осінь. Малюки готують концертну програму: танці, пісні, вірші. І батьки не відстають.
19 жовт. 2017

Лялькова вистава "Загін чистьох"

У нашому дитячому саду не залишили без уваги таку малопомітну, але важливу дату календаря, як Всесвітній День чистих рук, який вiдмiчали у жовтнi. Всесвітній День чистих рук, присвячений основам особистої гігієни, проводиться з 2008 року і проходить під девізом "Чисті руки рятують життя"! Мета проста - зробити миття рук корисною і необхідною звичкою для кожної людини, дорослої і зовсім маленької.
18 жовт. 2017

конкурс "Осінні фантазії"

в дошкільному закладі пройшов конкурс поробок на тему осені. Діти старшої групи прийняли активну участь у конкурсі.
13 жовт. 2017

Розвага " День захисника України"

відбулась розвага " День захисника України". Діти співали, танцювали,вітали запрошених захисників України.
10 жовт. 2017

Конкурс "Перші кроки" ( перший етап)

В дошкільному закладі проведено І тур спортивних змагань «Перші кроки» серед дітей старшого та середнього дошкільного віку. Команда дітей, яка посіла І місце у дошкільному навчальному закладі (склад команди 8 дітей) прийматиме участь у ІІ турі спортивних змагань «Перші кроки» на базі дошкільного навчального закладу № 397.
4 жовт. 2017

Праця в природі

Малята дуже люблять допомогати дорослим збирати листочки.
2 жовт. 2017

Килим з різноколірного листя

Заняття з аплікації "Килим з різноколірного листя" в молодшій групі.
29 вер. 2017

ВІТАЄМО!

Вітаємо зі святом наймудріших людей у світі - з Днем працівників освіти!