19 жовт. 2017

Лялькова вистава "Загін чистьох"

У нашому дитячому саду не залишили без уваги таку малопомітну, але важливу дату календаря, як Всесвітній День чистих рук, який вiдмiчали у жовтнi. Всесвітній День чистих рук, присвячений основам особистої гігієни, проводиться з 2008 року і проходить під девізом "Чисті руки рятують життя"! Мета проста - зробити миття рук корисною і необхідною звичкою для кожної людини, дорослої і зовсім маленької.
18 жовт. 2017

конкурс "Осінні фантазії"

в дошкільному закладі пройшов конкурс поробок на тему осені. Діти старшої групи прийняли активну участь у конкурсі.
13 жовт. 2017

Розвага " День захисника України"

відбулась розвага " День захисника України". Діти співали, танцювали,вітали запрошених захисників України.
10 жовт. 2017

Конкурс "Перші кроки" ( перший етап)

В дошкільному закладі проведено І тур спортивних змагань «Перші кроки» серед дітей старшого та середнього дошкільного віку. Команда дітей, яка посіла І місце у дошкільному навчальному закладі (склад команди 8 дітей) прийматиме участь у ІІ турі спортивних змагань «Перші кроки» на базі дошкільного навчального закладу № 397.
4 жовт. 2017

Праця в природі

Малята дуже люблять допомогати дорослим збирати листочки.
2 жовт. 2017

Килим з різноколірного листя

Заняття з аплікації "Килим з різноколірного листя" в молодшій групі.
29 вер. 2017

ВІТАЄМО!

Вітаємо зі святом наймудріших людей у світі - з Днем працівників освіти!
27 вер. 2017

Вітаємо Вас з Днем працівників дошкільної освіти.

Шановні вихователі!Нехай життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням. В оселі вашій панують світло і злагода, а в серці - добро і мудрість, в житті - достаток і удача.Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.
26 вер. 2017

День творчості

"День народження малюків"
22 вер. 2017

Осіння ігротека

Вихователі провели для дітей розвагу "Осіння ігротека". Під час цього зайняття на свіжому повітрі дошколята згадали добре відомі їм рухливі ігри і освоїли нові. Малюкам трапилася нагода під час спортивно-ігрових естафет продемонструвати свою вправність, силу і швидкість. Почалася розвага з гри-кричалки "Як нам повезло", а потім малюки відгадували загадки про осінь. До програми ігрового свята увійшли ігри-естафети " Бджілки", " Коники" і "Будинок для мурашок", а також гра "Весела гусениця" і рухлива гра " Ведмідь".