4 квіт. 2018

Прогулянка "Спостереження за калюжами"

Мета прогулянки : Поповнити уявлення дітей про ознаки весни; розширювати і поглиблювати знання про змiнах, що відбуваються в неживій природі; вчити помічати зміни, робити на основі побаченого - висновки. Діти познайомилися з прикметами, приказками, прислів'ями, відгадували загадки . Пограли в дидактичні ігри: "коли це буває"?, "Так буває або ні"?, рухливі ігри: "Літаки", "Пташки і кішка"
2 квіт. 2018

Про життя першої ранньої групи

Уранці малюки люблять разом робити зарядку. Вони знають де ховається вода. Із задоволенням вчаться доглядати за собою, миють рученята , вмиваються, витирають щічки і ручки. I виглядають завжди охайно!
28 бер. 2018

Весняна посівна успішно стартувала на вікні в нашому дитячому саду

У рамках щорiчного огляду- конкурсу "Город на вiкнi"дошкiльнята беруть участь у створеннi грядок. Вихователi вибирають для поciвної такi культури , якi мають швидкi сходи та наочно дають дiтям уявлення про цикли городнього життя. Нашi малюки пiд керiвництвом вихователя висадили на своi грядки зелену цибулю. крес- салат , зелений горошок. У молодшiй групi перший раз посадили розсаду квiтiв, щоб потiм милуватися ними на своiй дiлянцi. Молодцi малята!!!!!
23 бер. 2018

Свято Весни

В закладі освіти пройшло свято Весни, діти закликали весну, співали пісні, грали у цікаві ігри.
21 бер. 2018

Батьківськи збори

В старшій групі пройшли батьківськи збори.
16 бер. 2018

Ми продовжуємо роботу Районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості" і відкриваємо реєстрацію на заняття за темою

«Ігрові методи корекції речових порушень у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку». Заняття відбудеться 20.03.2018 на базі ХПЛ № 4 (вул. Лермонтовська 15/17) о 17.00. Заняття проводить Коваль І.Г., директор Центру розвитку і вдосконалення мови «Лаліо». Для участі у тренінгу просимо до 18.03.2018 (включно) повідомити про своє бажання - надіслати заявку, вказавши своє ПІБ, на адресу електронної пошти: ksushakadik@gmail.com.
12 бер. 2018

Шановні батьки!

14 березня 2018 року з 16.00 до 18.00 на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 134 Харківської міської ради Харківської області (вул. Шевченка, 220) відбудеться прийом голови Міської батьківської ради Манерко Лариси Миколаївни та голови Районної батьківської ради Баракат Олесі Олександрівни батьків учнів та вихованців закладів освіти Київського району
6 бер. 2018

"Подарунок для матусі своїми руками"

Подарунок для матусі своїми руками" з використанням різної техніки образотворчої діяльності" Яка мама не мріє отримати подарунок від своєї дитини. Особливо дорогий подарунок, зроблений руками дитини. немає нічого приємнішого листівки або сувеніра, виконаного рідними ручками.Найчастіше діти майструють листівки, оскільки це просто і красиво і з невеликими витратами, та і у кожної дитини є кольоровий папір, олівець, гумка, клей і ножиці...
5 бер. 2018

Заняття в старшій групі "Моя улюблена тварина"

Діти із задоволенням зробили аплікацію улюбленця Киці Мурки
5 бер. 2018

Увага батьки! Медичні огляди майбетніх першокласників.

Медичні огляди проводятся за місцем проживання дитини. Для проходження медичного обстеження необхідно зробити електронний запис.