26 лип. 2017

"Свято панамки"

Трудно представити себе життя дитини в дитячому саду без веселощів досуд і розваг, шумних свят і змагань, цікавих ігор, які створюють чудову настрою, викликають позитивні емоції. У нас в дитячому саду минули розваги «Праздник панамок!».
24 лип. 2017

Бесіда "Як втомувати спрагу"

Сок из фруктов, овощей – Он для взрослых и детей. Пейте соки, наслаждайтесь!
18 лип. 2017

На прогулянці влітку!

Літо, яке б воно не було залишається найулюбленішою порою року.Велику частину часу ми звичайно проводимо з дітками на свіжому повітрі.На кожній прогулянці ми спостерігаємо .Спостерігаємо за зростанням рослин і особливо за посадженими своїми руками чорнобривцями на клумбі, як вони підросли, чи потребують поливи.
14 лип. 2017

День квітки

Напередодні " квіткового" дня дiтсадовцi провели тематичне зайняття на прогулянці - познайомилися з назвою кольорів, що ростуть на клумбі. Вихователь розповіла своїм підопічним про чорнобривці, петунії, іриси і інші кольори, що прикрашають територію дитячого саду. Дошколята дізналися, що квіточки - не лише красиві рослини, вони ще потребують відходу. Щоб квіти добре росли і цвіли, їх треба поливати, розпушувати грунт навкруги і підгодовувати добривами. На закінчення цього зайняття діти з педагогом пограли в гру "Жива клумба".
13 лип. 2017

Консультація "Дитячий травматизм влітку"

Літо - довгожданий час для відпочинку і для дорослих, і для дітей. Але при усіх своїх плюсах: сонце, теплі дні, плавання - літня пора таїть в собі і багато небезпек. Передусім, це травми, кількість яких за літній період зростає.
2 лип. 2017

КЗ «Харківський дитячий будинок «Родина» Харківської міської ради» проводить набір дітей пільгових категорій віком від 3-х до 6-ти років.

1 вересня 2017 року у закладі будуть відкриті групи для цілодобового перебування дітей пільгових категорій сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Контакти: м. Харків, бульвар Жасміновий (вул. Слинька), 11/2. Тел.97-41-72.
30 черв. 2017

З 04.07.2016 року колектив дошкільного закладу чекає малюків у садочку!

Ми чекаємо Вас з гарним настроєм та посмішками!
14 черв. 2017

У закладі тривають ремонтні роботи!

Працівниками та батьками закладу проводиться косметичний ремонт деяких приміщень закладу.
1 черв. 2017

Проведення ремонтних робіт!

З 01.06.2017 по 30.06.2017 року у закладі будуть проводитись ремонтні роботи. 03.07.2017 року колектив закладу чекатиме своїх вихованців у садочку!
25 трав. 2017

Наш останній випускний

Сьогодні прощалися зі своїм садком діти старшої групи .