8 трав. 2018

"Я ЗНАЮ ВІД ДІДА, Я ЗНАЮ ВІД ТАТА - 8 ТРАВНЯ ВЕЛИКЕ СВЯТО "!

У нашому дитячому саду щорічно проходить тематичне заняття присвячені "Дню перемоги" по усіх вікових групах.У групах проводяться заняття, бесіди про подвиги солдатів, оформляються виставки дитячих робіт, малюки слухають пісні військових років, вірші. Грають в ігри, розгадують загадки, дивляться презентації на військову тему. Розглядають картини, ілюстрації, читають і слухають твори художньої літератури
28 квіт. 2018

28 квітня- Всеукраїнський день охорони праці

В Україні «День охорони праці» відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня. У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.
21 квіт. 2018

Суботник

В закладі пройшов всеукраїнський суботник. Працівники закладу разом з батьками прийняли активну участь.Було зроблено багато всього: прибрана територія ,пофарбовано паркан.Дякуємо батькам за активну допомогу у благоустрії нашого закладу!
20 квіт. 2018

Конкурс "ЧОМУСИКИ" 2 етап

Діти переможці першого етапу конкурсу прийняли участь у другому етапі конкурсу "Чомусики" Нестеров Марк зайняв І місце у номінації "математик" та ІІ місце у номінації "мовознавець", Призетко Марія заняла ІІ місце у намінації "Природознавець".Вітаємо переможців!
19 квіт. 2018

День Довкілля

Екологічна розвага" Будем мы беречь планету - ведь ее красивей нету " .Сьогодні пройшла розвага в нашому дитячому саду, де малюків на свято запросила Весна і Фея Кольорів.Природа- наш загальний будинок, під таким девізом проходило свято, яке відбулося на свіжому повітрі. Діти грали, водили хороводи, відгадували загадки і зустрічалися з різними казковими героями, від яких дізналися багато нового та цікавого...
16 квіт. 2018

Проведення районного конкурсу “Київський район очима юних”

Перший етап районного конкурсу «Київський район очима юних» пройшов у закладі освіти серед дітей старшої групи. Діти намалювали елюстрації до казок немецьких авторів.
13 квіт. 2018

Конкус "Чомусики"

Пройшов перший етап конкурсу "чомусики" в закладі освіти серед дітей старшої групи. Діти показали гарні знання. Вітаємо переможців
7 квіт. 2018

Заняття " Свята пасха"

З цим святом ми познайомили своїх дітей у рамках занять з духовно - моральному вихованню. Пасха - це одне з найголовніших християнських свят. Це сімейне свято його символ - фарбоване яйце, тобто зародження життя. На паску люди ходять один до одного у гості, обмінюються фарбованими яйцями. Ще на Паску печуть паски з тiста і роблять паску з сиру. Метою заняття було сформувати у дітей уявлення про свято "Пасха";Познайомити з символікою свята : фарбоване яйце, паска, паска; Виховувати дбайливе відношення до рідних, друзям, хворим і літнім людям.
6 квіт. 2018

Дитяча творчiсть

Скоро свято Світлої Пасхи. Ми з дітьми займаємося творчістю, присвяченому цьому святу. Пасха - таке дивовижне і світле свято! Діти його добре знають і люблять. Фарбовані яйця, смачні паски і булочки так подобаються дітям. і ми з малюками розфарбували яйця Діти звернули увагу на красу різноколірних зображень. Кольори елементів готових малюнків порадували яскравістю і соковитістю.Провелася попередня работа:с дітьми - бесіди про весну, спостереження за сезонними змінами в природі, бесіда про весняні свята; читання і драматизація казки "Курка Ряба"; ліплення яєць з пластиліну, малювання "Красиве яєчко", ігри. Малюки з великим задоволенням почали творити і ось що у нас вийшло.
5 квіт. 2018

Скоро Пасха!

Дійсно, дивовижне і світле свято Пасхи не за горами. Усі православні християни від малого до великого чекають його наближення з нетерпінням. Ось і в нашому дитячому саду підготовка йде повним ходом. Наші відповідальні і улюблені батьки вже приносять перші вироби на виставку. Тема Пасхи простежувалася і в нетрадиційній техніці - викладання пшоном, рисом, геркулесом.