5 груд. 2017

"Мама сонечко в родині, ми промінчики її"

Іінтерговане заняття пройшло в группі раннього віку, де діти і ігровій формі знайомились із своїми правами, пограли у гру "Родинна квіточка", зробили малюнок "промінчики"
4 груд. 2017

Тиждень права

З 04 грудня 2017 року по 10 грудня 2017 року в закладі проводяться заходи з правового виховання дошкільників.
1 груд. 2017

Народні ігри і іграшки вивчали в дитсаду

В ході заняття, яке проходило в старшій групі особливу увагу дітей і дорослих було залучено до традиційних народних ігор, іграшок і народних промислів. Особлива увага була була придiлена iграм на свіжому повітрі. Разом з педагогами малюки пограли в такі народні ігри, як "веселі козачата", "Золоті ворота". Не менш цікавим стало наочне знайомство з народною іграшкою і народними промислами, організоване для малюків в приміщенні групи.
29 лист. 2017

У незвичайному форматі пройшов суботник в нашому дитячому саду

Кожен може містити в порядку свій шматочок планети Дійсно, наведення ладу, благоустрій території, допомога природі - це завжди справжнє свято для дорослих і дітей Діти із задоволенням допомагали упорядковувати осінні прогулочні ділянки в яскравий і чистий наряд, потрібно було бачити, з яким захопленням діти працювали разом з вихователями. Молодці !!!! Всім величезне спасибі!!! Тепер наш дитячий сад одягнений в осінні вбрання буде чистим і затишним.
23 лист. 2017

Дитячий майстер-клас по аплікації "Красуня Осінь"!

Майстер - клас показали малюки старшоi групи... На першому етапі виконання майстер - класу малюки старанно вирізували різноколірні конусни листочки з кольорового паперу,. На останньому етапі створення роботи склеїли усі частини,. Ось такий цікавий майстер - клас - "красуня Осінь"! ми підготували з малюками!!!
16 лист. 2017

Синічкин день

Про те, як живеться птахам взимку в місті, дізналися вихованці дитячого саду . У честь Синiчкиного дня (12 листопада) вихователі приготували для своїх вихованців тематичне заняття. Синiчкин день розпочався з бесіди на тему "Зимуючі і перелітні птахи ", під час якої дошколята освіжили свої знання про птахів. згадали все, що знають про птахів і пограли в ігри "Вгадай птаха по загадці" і "Вгадай птаха по голосу", познайомилися з оповіданнями, такими, що оповідають про птахів, їх звички і особливості. Після заняття діти відправилися на прогулянку, під час якої спостерігали за птахами і годували їх.
14 лист. 2017

"Урок безпеки" пройшов у старшоі групі

Заняття розпочалося з музичної нотки. Прослухали пісеньку про осінь. У групі створилася легка невимушена обстановка. Поговорили, яка це прекрасна пора. Скільки позитиву несе нам ця пора року, я чим любимо займатися,.Згадали цікаві моменти минулоі осени. Які заходи заплановані цього року. А для того, щоб і ця осінь нам запам'яталася тільки з хорошого боку ми повинні знати, а найголовніше виконувати правила безпечної поведінки. Малюки дружно відповідали які небезпеки нас підстерігають і як треба поводитися на вулиці, щоб не потрапити у біду. Повторили правила дорожнього руху. Правила поведінки при пожежі. Правила поведінки при грі. Правила поведінки з незнайомими людьми. У кінці заняття підвели підсумок. Завжди треба бути уважними і обережними, щоб не було біди і дуже відповідально відноситься до правил безпечної поведінки.
7 лист. 2017

"Що потрібно знати батькам про кір"

Вихователі провели консультацію для батьків
5 лист. 2017

Дошколята вивчали роботу медсестри

"Я щеплення не боюся, якщо потрібно - уколюся"! "Для того, щоб розвіяти страхи наших дітей і підвести до самостійного виведення, що усі лікарі добрі і хочуть допомогти, а не заподіяти біль, ми вирішили організувати екскурсію в медичний кабінет"
26 жовт. 2017

Свято Осені

Сьогодні в нашому саду пройшло веселе і яскраве свято - осінній ярмарок. Грандіозна підготовка передує цьому заходу. Адже на святі буде сама красуня Осінь. Малюки готують концертну програму: танці, пісні, вірші. І батьки не відстають.