24 лип. 2018

Бесіда "Як втомувати спрагу"

Сок из фруктов, овощей – Он для взрослых и детей. Пейте соки, наслаждайтесь!
18 лип. 2018

На прогулянці влітку!

Літо, яке б воно не було залишається найулюбленішою порою року.Велику частину часу ми звичайно проводимо з дітками на свіжому повітрі.На кожній прогулянці ми спостерігаємо .Спостерігаємо за зростанням рослин і особливо за посадженими своїми руками чорнобривцями на клумбі, як вони підросли, чи потребують поливи.
11 лип. 2018

День квітки

Напередодні " квіткового" дня дiтсадовцi провели тематичне зайняття на прогулянці - познайомилися з назвою кольорів, що ростуть на клумбі. Вихователь розповіла своїм підопічним про чорнобривці, петунії, іриси і інші кольори, що прикрашають територію дитячого саду. Дошколята дізналися, що квіточки - не лише красиві рослини, вони ще потребують відходу. Щоб квіти добре росли і цвіли, їх треба поливати, розпушувати грунт навкруги і підгодовувати добривами. На закінчення цього зайняття діти з педагогом пограли в гру "Жива клумба".
5 лип. 2018

Консультація "Дитячий травматизм влітку"

Літо - довгожданий час для відпочинку і для дорослих, і для дітей. Але при усіх своїх плюсах: сонце, теплі дні, плавання - літня пора таїть в собі і багато небезпек. Передусім, це травми, кількість яких за літній період зростає.
28 черв. 2018

З 02.07.2018 року колектив дошкільного закладу чекає малюків у садочку!

Ми чекаємо Вас з гарним настроєм та посмішками!
4 черв. 2018

Проведення ремонтних робіт!

З 01.06.2018 по 30.06.2018 року у закладі будуть проводитись ремонтні роботи. 02.07.2018 року колектив закладу чекатиме своїх вихованців у садочку!
1 черв. 2018

Звіт керівника перед громадськістю та батьками

01.06.2018 керівник дошкільного навчального закладу Хребчук О.Є. звітувала перед громадськістю та батьками про роботу закладу протягом 2017/2018 навчального року. На звітуванні були присутні : методист МЦ Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Саприкіна М.А., батьки та співробітники закладу.
18 трав. 2018

День вишиванки

18 травня 2017 року в ДНЗ пройшов дитячий флешмоб у вишиванках!
15 трав. 2018

В нашому дитячому садку розпочався Тиждень безпеки, тема дня: «Якщо один вдома»

Мета: сприяти усвідомленню дітьми цінності власного здоров'я, формування уявлень безпеки в побуті Протягом дня вихователі проводили Бесіди, тематичні інтегровані заняття, розглядали ілюстраціi, проводили дидактичні та сюжетно-рольові ігри, моделювання проблемних ситуацій, тренінг з прогнозування небезпечних ситуацій (обережна поведінка з іншими, правильна поведінка вдома), рухливі та спортивні ігри, пішохідні переходи, екскурсії
10 трав. 2018

Звітування керівника

Шановні батьки, співробітники!!! 01 червня 2018 року о 17.00 відбудеться звітня конференція колективу закладу, батьків на якій відбудеться звітування завідувача комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №397 Харківської міської ради» Хребчук Олени Євгенівни про свою діяльність за підсумками 2017/2018 навчального року.