20 квіт. 2018

Конкурс "ЧОМУСИКИ" 2 етап

Діти переможці першого етапу конкурсу прийняли участь у другому етапі конкурсу "Чомусики" Нестеров Марк зайняв І місце у номінації "математик" та ІІ місце у номінації "мовознавець", Призетко Марія заняла ІІ місце у намінації "Природознавець".Вітаємо переможців!
19 квіт. 2018

День Довкілля

Екологічна розвага" Будем мы беречь планету - ведь ее красивей нету " .Сьогодні пройшла розвага в нашому дитячому саду, де малюків на свято запросила Весна і Фея Кольорів.Природа- наш загальний будинок, під таким девізом проходило свято, яке відбулося на свіжому повітрі. Діти грали, водили хороводи, відгадували загадки і зустрічалися з різними казковими героями, від яких дізналися багато нового та цікавого...
16 квіт. 2018

Проведення районного конкурсу “Київський район очима юних”

Перший етап районного конкурсу «Київський район очима юних» пройшов у закладі освіти серед дітей старшої групи. Діти намалювали елюстрації до казок немецьких авторів.
13 квіт. 2018

Конкус "Чомусики"

Пройшов перший етап конкурсу "чомусики" в закладі освіти серед дітей старшої групи. Діти показали гарні знання. Вітаємо переможців
7 квіт. 2018

Заняття " Свята пасха"

З цим святом ми познайомили своїх дітей у рамках занять з духовно - моральному вихованню. Пасха - це одне з найголовніших християнських свят. Це сімейне свято його символ - фарбоване яйце, тобто зародження життя. На паску люди ходять один до одного у гості, обмінюються фарбованими яйцями. Ще на Паску печуть паски з тiста і роблять паску з сиру. Метою заняття було сформувати у дітей уявлення про свято "Пасха";Познайомити з символікою свята : фарбоване яйце, паска, паска; Виховувати дбайливе відношення до рідних, друзям, хворим і літнім людям.
6 квіт. 2018

Дитяча творчiсть

Скоро свято Світлої Пасхи. Ми з дітьми займаємося творчістю, присвяченому цьому святу. Пасха - таке дивовижне і світле свято! Діти його добре знають і люблять. Фарбовані яйця, смачні паски і булочки так подобаються дітям. і ми з малюками розфарбували яйця Діти звернули увагу на красу різноколірних зображень. Кольори елементів готових малюнків порадували яскравістю і соковитістю.Провелася попередня работа:с дітьми - бесіди про весну, спостереження за сезонними змінами в природі, бесіда про весняні свята; читання і драматизація казки "Курка Ряба"; ліплення яєць з пластиліну, малювання "Красиве яєчко", ігри. Малюки з великим задоволенням почали творити і ось що у нас вийшло.
5 квіт. 2018

Скоро Пасха!

Дійсно, дивовижне і світле свято Пасхи не за горами. Усі православні християни від малого до великого чекають його наближення з нетерпінням. Ось і в нашому дитячому саду підготовка йде повним ходом. Наші відповідальні і улюблені батьки вже приносять перші вироби на виставку. Тема Пасхи простежувалася і в нетрадиційній техніці - викладання пшоном, рисом, геркулесом.
4 квіт. 2018

Прогулянка "Спостереження за калюжами"

Мета прогулянки : Поповнити уявлення дітей про ознаки весни; розширювати і поглиблювати знання про змiнах, що відбуваються в неживій природі; вчити помічати зміни, робити на основі побаченого - висновки. Діти познайомилися з прикметами, приказками, прислів'ями, відгадували загадки . Пограли в дидактичні ігри: "коли це буває"?, "Так буває або ні"?, рухливі ігри: "Літаки", "Пташки і кішка"
2 квіт. 2018

Про життя першої ранньої групи

Уранці малюки люблять разом робити зарядку. Вони знають де ховається вода. Із задоволенням вчаться доглядати за собою, миють рученята , вмиваються, витирають щічки і ручки. I виглядають завжди охайно!
28 бер. 2018

Весняна посівна успішно стартувала на вікні в нашому дитячому саду

У рамках щорiчного огляду- конкурсу "Город на вiкнi"дошкiльнята беруть участь у створеннi грядок. Вихователi вибирають для поciвної такi культури , якi мають швидкi сходи та наочно дають дiтям уявлення про цикли городнього життя. Нашi малюки пiд керiвництвом вихователя висадили на своi грядки зелену цибулю. крес- салат , зелений горошок. У молодшiй групi перший раз посадили розсаду квiтiв, щоб потiм милуватися ними на своiй дiлянцi. Молодцi малята!!!!!