26 груд. 2014

Свято "НОВИЙ РІК" В группі ранього віку пройшло свято нового року

Дивні кульки на ялині – і рожеві, й жовті, й сині… Ти іще не здогадався, хто між ними заховався? Дід Мороз ще й Новий рік, побажать нам щастя встиг!
19 груд. 2014

Свято "Святий Миколай подарунки роздавай"

Сердечно бажаємо Вам, шановні, здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті. Щастя, добра та злагоди Вам і вашій родині!
12 груд. 2014

АНОНС

26 грудня відбудуться новорічні свята ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАТЬКІВ!
6 груд. 2014

Батьківські збори

В групах № 1 "Бджілка" та групі № 2 "Сонечко" пройшли батьківські збори
5 груд. 2014

Екскурсія до бібліотеки

Діти старшої групи познайомились з бібліотекою, подивились інсцинівку "Подорож по казка", читали книжки.
27 лист. 2014

ХІV Київська районна звітно-виборча конференція Профспілки працівників освіти і науки України

Працівники нашого закладу 27.11.2014 відвідали ХІV Київську районну звітно-виборчу конференцію Профспілки працівників освіти і науки України
21 лист. 2014

Екскурсія в театр

Діти старшої групи відвідали студенческий театр ХДУІ ім. І. П. Котляревського, де подивились чудовий спектакль "Як тигреня шукало друга Гіппопотама"
14 лист. 2014

Відкрите заняття з фізкультури

7 листопада 2014 року в старшій групі "Сонечко" вихователь Колесник Оксана Сергіївна провела відкрите заняття з фізкультури "Маша та Ведмідь"
6 лист. 2014

День української писемності і мови

в дошкільному закладі відбудуться тематичні заходи шанування української мови, а саме: витавка української дитячої літератури для дітей і батьків; конкурс загадок серед дітей молодшого та старшого дошкільного віку "Загадай- відгадай"; вікторина серед дітей старшого дошкльного віку "Герої українських казок"; діти молодшого віку подивились лялькову виставу..
31 жовт. 2014

Розвага "Свято осені для малечі"

В групі ранього віку діти співали, танцювали та грали разом з Ведмедиком.