16 січ. 2015

В дошкільному закладу пройшов ЗИМОВИЙ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ

в рамках проведення Тижня Безпеки відбулась розвага для дітей старшої групи "Рятівники"
15 січ. 2015

Шановні батьки! Звертаємо вашу увагу на зміни у законодавстві України, що

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України Верховна Рада України постановляє:
12 січ. 2015

Щедрий вечір

Сію, сію, посіваю, З Новим роком Поздоровляю!
26 груд. 2014

"Цирк!ЦИРК! ЦИРК" в старшій групі пройшов святковий концерт присвячений новому року

Новий рік, новий рік Вже ступає на поріг. Бути танцям круг ялинки, Бути пісні, бути грі, На ялинці у горі Ясну зірку запали.
26 груд. 2014

Свято "НОВИЙ РІК" В группі ранього віку пройшло свято нового року

Дивні кульки на ялині – і рожеві, й жовті, й сині… Ти іще не здогадався, хто між ними заховався? Дід Мороз ще й Новий рік, побажать нам щастя встиг!
19 груд. 2014

Свято "Святий Миколай подарунки роздавай"

Сердечно бажаємо Вам, шановні, здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті. Щастя, добра та злагоди Вам і вашій родині!
12 груд. 2014

АНОНС

26 грудня відбудуться новорічні свята ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАТЬКІВ!
6 груд. 2014

Батьківські збори

В групах № 1 "Бджілка" та групі № 2 "Сонечко" пройшли батьківські збори
5 груд. 2014

Екскурсія до бібліотеки

Діти старшої групи познайомились з бібліотекою, подивились інсцинівку "Подорож по казка", читали книжки.
27 лист. 2014

ХІV Київська районна звітно-виборча конференція Профспілки працівників освіти і науки України

Працівники нашого закладу 27.11.2014 відвідали ХІV Київську районну звітно-виборчу конференцію Профспілки працівників освіти і науки України