5 бер. 2015

Конкурс "ЧОМУСИКИ"

В дошкільному закладі пройшов І етап інтелектуального конкурсу "Чомусики" .
2 бер. 2015

Ігра-заняття "Професій нашіх батьків"

В рамках співпраці з обласною дитячою бібліотекою була проведена в старшій групі ігра- заняття "Професії нашіх батьків"
20 лют. 2015

Масляна неділя

Масляну святкувати, Люту зиму проводжати. Будуть танці, будуть співи Та й млинці усім на диво. Ой, яке ж то гарне свято - Вас дозвольте привітати!В дошкільногмц закладі пройшло свято Масляни
14 лют. 2015

З днем Святого Валентина

Желаем счастья в этот день, Тепла от всех, кто будет рядом. Улыбок светлых на лице И солнечных лучей в придачу!
13 лют. 2015

"Веселий клоун"

Для дітей старшої групи відбулось ігрове заняття "Веселий клоун"
5 лют. 2015

Шановні батьки!

Нові грошові норми харчування у дитячих садах.
16 січ. 2015

В дошкільному закладу пройшов ЗИМОВИЙ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ

в рамках проведення Тижня Безпеки відбулась розвага для дітей старшої групи "Рятівники"
15 січ. 2015

Шановні батьки! Звертаємо вашу увагу на зміни у законодавстві України, що

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України Верховна Рада України постановляє:
12 січ. 2015

Щедрий вечір

Сію, сію, посіваю, З Новим роком Поздоровляю!
26 груд. 2014

"Цирк!ЦИРК! ЦИРК" в старшій групі пройшов святковий концерт присвячений новому року

Новий рік, новий рік Вже ступає на поріг. Бути танцям круг ялинки, Бути пісні, бути грі, На ялинці у горі Ясну зірку запали.