28 жовт. 2018

З Днем визволення України!

28.10.2018 - День визволення України від фашистських загарбників!!! Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.
24 жовт. 2018

Трудова діяльнсіть у природі.

Цього року видалася осінь дуже теплою і сухою. Чудова погода сприяла бадьорому настрою і працездатності. А оскільки у нас на ділянці дуже багато дерев, листя лежить красивим килимом, то діти показали, як під час колективної роботи формується дбайливе і відповідальне відношення до навколишньої природи.Озброївшись необхідним інвентарем, співробітники, хлопці і батьки із задоволенням упорядковували територію дитячого саду : збирали сміття, згрібали опале листя і усохлу траву. Працювали усі дружно і із задоволенням. Осіння погожа днинка сприяла відмінному настрою. Усім хотілося, щоб територія дитячого саду була чистою.
23 жовт. 2018

Правила дорожнього руху для дошкільнят"

23.10.2018 року поліція ВП Київського району провела заняття з дітьми старшої групи на тему: "Правила дорожнього руху для дошкільнят". Діти дізналися багато цікавого , та з-задоволенням спілкувалися з поліцейськими.
22 жовт. 2018

Тиждень здоров`я!

«Здоров'я кожної людини – це його багатство», під час осінніх канікул, з 22.10.2018 по 26.10.2018 у закладі пройде Тиждень здоров`я !!! У закладі будуть проводитись заходи пов'язані із проведенням тиждня фізкультури.
19 жовт. 2018

Правила осінньої безпеки вивчили дошкільнята

У рамках місячника безпеки в нашому дитячому саду проводяться різні заходи по формуванню у дітей культури безпеки. Щоб діти краще освоїли правила безпечної поведінки на вулиці, в побуті і на природі, проводяться заходи в ігровій формі, заняття і розваги Зустріч в осінньому лісі провели для своїх підопічних дошкільні педагоги дитячого саду Дошколята закріпили правила поведінки в лісі, згадали про отруйні гриби і пожежну безпеку.
16 жовт. 2018

Змагання "Перші кроки" (ІІ етап)

В дошкільному закладі № 66 проведено ІІ тур спортивних змагань «Перші кроки» серед дітей старшого та середнього дошкільного віку. Команда дітей нашего дошкільного закладу посіла ІІ місце. Вітаємо наших маленьких спортсменів.
14 жовт. 2018

конкурс "Осінні фантазії"

в дошкільному закладі пройшов конкурс поробок на тему осені. Діти старшої групи прийняли активну участь у конкурсі.
10 жовт. 2018

Осіння ігротека

Вихователі провели для дітей розвагу "Осіння ігротека". Під час цього зайняття на свіжому повітрі дошколята згадали добре відомі їм рухливі ігри і освоїли нові. Малюкам трапилася нагода під час спортивно-ігрових естафет продемонструвати свою вправність, силу і швидкість. Почалася розвага з гри-кричалки "Як нам повезло", а потім малюки відгадували загадки про осінь. До програми ігрового свята увійшли ігри-естафети " Бджілки", " Коники" і "Будинок для мурашок", а також гра "Весела гусениця" і рухлива гра " Ведмідь".
5 жовт. 2018

Знайомство зі школою № 36

Діти відвідали виставку поробок у школі, познайомились із приміщеннями школи, пограли на ділянці. Також школьники приготували дітям міні спектакль "Ходить гарбуз по городу"
3 жовт. 2018