12 січ. 2018

Розвага "Різдво"

в закладі освіти пройшла розвага"Різдво". Маленькі вихованці потрапили в справжню казку. Діти із задоволенням познайомилися із традицією святкувати Різдво, грали в ігри, танцювали. Святкового настрою додали щедрівки та колядки.
12 січ. 2018

Антропометричні вимірювання вихованців

Основні показники фізичного здоров'я дітей це нормальне функціонування всіх органів та систем організму, їх ріст і розвиток, що виявляється й підтверджується віковими антропо - і біометричними показниками. Сьогоднi в дитячому садочку вихователями проведено антропометричні вимірювання вихованців закладу.З данними можна ознайомитись в своiй вiковiй групi
5 січ. 2018

Творчий конкурс "Зимова казка"

В закладі освіти проходить конкурс" Зимова казка". Діти разом з батьками зробили поробки, малюнки. Запрошуємо залучитися всіх бажаючих. Переможці отримують подарунки.
3 січ. 2018

До уваги батьків!

Шановні батьки! З 01.01.2018 року змінюється рахунок, на який потрібно сплачувати батьківську плату. Новий рахунок буде оголошено додатково
28 груд. 2017

Новорічні ранки

В групах пройшли новорічні ранки.Новий рік завжди очікування казки,. Діти, водили хороводи навколо ялиночки, співали пісні, танцювали.Отрамали солодощі від мера Харькова Г.А.Кернеса.
26 груд. 2017

Правила безпечного святкування нового року

Акція "Ми за безпечний Новий рік" пройшла в дитячому саду. Дошкільні педагоги пояснили малюкам, яких правил треба дотримуватися, щоб не створити пожежонебезпечну ситуацію біля ялинки.Для дошкільнят було проведено тематичне заняття, на якому дорослі розповіли дітям про позитивну і негативну роль вогню в житті людини
15 груд. 2017

Консультації для педагогів

Пройшла консультацiя для педагогів за темою:Формування духовно-моральних узаємин між людьми – один із важливих напрямів патріотичного виховання дітей
7 груд. 2017

"Дитячий садок- моя друга домiвка"

Пройшло заняття для старших дошкiльнят з метою допомогти усвiдомити малюками , що вони чимось схожi на iнших людей. На заняттi малюки закрiпили в дидактичнiй грi " Пестливе им"я", "Що я люблю" знання свого iм"я та побатьковi, навчилися формувати групу за провiдною i за незначною ознакою.
6 груд. 2017

"Ми маленькі Українці"

В старшій группі пройшло відкрите заняття. Діти закріпили на заняття свої права, виконали палікаці. "Українка"
5 груд. 2017