8 груд. 2016

Тиждень права у садочку

У рамках Всеукраїнського тижня права у дошкільному закладі триває ознайомлення дітей з основами прав та обов'язків. З дітьми проводяться різноманітні заходи з основ правових знань: різні види занятть, бесіди, екскурсії, творчі роботи,тощо.
5 груд. 2016

До уваги батьків

На офіційному сайті закладу створено нову сторінку "Підготовка ДНЗ до нового навчального року за кошти бюджету". Запрошуємо переглянути її
2 груд. 2016

Відкрите наняття "Квіточка"

В группі раннього вихователь Ірина Олександрівна провела заняття з аплікації "Квіточка"
30 лист. 2016

Прогулянки " Перший сніг"

Нарешті -то снігопад добрався і до нас, наші малюки так чекали першого снігу!І з такою радістю його зустріли!Веселі посмішки, повні радощі ока, цей порив сліпити якомога більше усього цікавого, покидатися сніжками, повалятися у білосніжній ковдрі, ось про що вони мріяли і так довго цього чекали.Наші хатинки на ділянках перетворилися на справжні снігові будівлі. Пісочниці перетворилися на білосніжний океан. Захоплююче зайняття ліплення сніжків, правда сніжки не зовсім виходили, перший сніг був дуже розсипчастим і повітряним, але це не зупинило малюків!. Прогулянка вийшла чудовою!Стільки радості, захвату, головне, що малюки отримали масу прекрасного враження!А бачити посмішку на їх обличi, що може бути важливіше!
29 лист. 2016

Відкрите заняття "Коник"

Сьогодні вихователь старшої групи Буряк Н.М. провела відкрите заняття з малювання. Діти познайомились із керамикою, як видом ремесла.
21 лист. 2016

День Гідності та Свободи

В старшій групі проведена бесіда з урочисим занесенням флагу з метою відзначення Дня Гідності та Свободи!
16 лист. 2016

Пізнавальна "міні-подорож"

Вихователь старшої групи вирішила познайомити своїх підопічних з облаштуванням дошкільної установи і особливостями праці його співробітників.
9 лист. 2016

Пам'ятка з профілактики грипу та інших гострих респіраторних інфекцій

З початком холодної пори року в Україні різко зростає кількість гострих респіраторно-вірусних інфекцій як серед дорослого, так і серед дитячого населення.
4 лист. 2016

Осіння розвага "Ярморок"

У нашрму садочку пройшли осінні розваги у всіх вікових групах
2 лист. 2016