14 лист. 2017

"Урок безпеки" пройшов у старшоі групі

Заняття розпочалося з музичної нотки. Прослухали пісеньку про осінь. У групі створилася легка невимушена обстановка. Поговорили, яка це прекрасна пора. Скільки позитиву несе нам ця пора року, я чим любимо займатися,.Згадали цікаві моменти минулоі осени. Які заходи заплановані цього року. А для того, щоб і ця осінь нам запам'яталася тільки з хорошого боку ми повинні знати, а найголовніше виконувати правила безпечної поведінки. Малюки дружно відповідали які небезпеки нас підстерігають і як треба поводитися на вулиці, щоб не потрапити у біду. Повторили правила дорожнього руху. Правила поведінки при пожежі. Правила поведінки при грі. Правила поведінки з незнайомими людьми. У кінці заняття підвели підсумок. Завжди треба бути уважними і обережними, щоб не було біди і дуже відповідально відноситься до правил безпечної поведінки.
5 лист. 2017

Дошколята вивчали роботу медсестри

"Я щеплення не боюся, якщо потрібно - уколюся"! "Для того, щоб розвіяти страхи наших дітей і підвести до самостійного виведення, що усі лікарі добрі і хочуть допомогти, а не заподіяти біль, ми вирішили організувати екскурсію в медичний кабінет"
19 жовт. 2017

Лялькова вистава "Загін чистьох"

У нашому дитячому саду не залишили без уваги таку малопомітну, але важливу дату календаря, як Всесвітній День чистих рук, який вiдмiчали у жовтнi. Всесвітній День чистих рук, присвячений основам особистої гігієни, проводиться з 2008 року і проходить під девізом "Чисті руки рятують життя"! Мета проста - зробити миття рук корисною і необхідною звичкою для кожної людини, дорослої і зовсім маленької.
13 жовт. 2017

Розвага " День захисника України"

відбулась розвага " День захисника України". Діти співали, танцювали,вітали запрошених захисників України.
10 жовт. 2017

Конкурс "Перші кроки" ( перший етап)

В дошкільному закладі проведено І тур спортивних змагань «Перші кроки» серед дітей старшого та середнього дошкільного віку. Команда дітей, яка посіла І місце у дошкільному навчальному закладі (склад команди 8 дітей) прийматиме участь у ІІ турі спортивних змагань «Перші кроки» на базі дошкільного навчального закладу № 397.
4 жовт. 2017

Праця в природі

Малята дуже люблять допомогати дорослим збирати листочки.
29 вер. 2017

ВІТАЄМО!

Вітаємо зі святом наймудріших людей у світі - з Днем працівників освіти!
27 вер. 2017

Вітаємо Вас з Днем працівників дошкільної освіти.

Шановні вихователі!Нехай життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням. В оселі вашій панують світло і злагода, а в серці - добро і мудрість, в житті - достаток і удача.Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.
26 вер. 2017

День творчості

"День народження малюків"
22 вер. 2017

Осіння ігротека

Вихователі провели для дітей розвагу "Осіння ігротека". Під час цього зайняття на свіжому повітрі дошколята згадали добре відомі їм рухливі ігри і освоїли нові. Малюкам трапилася нагода під час спортивно-ігрових естафет продемонструвати свою вправність, силу і швидкість. Почалася розвага з гри-кричалки "Як нам повезло", а потім малюки відгадували загадки про осінь. До програми ігрового свята увійшли ігри-естафети " Бджілки", " Коники" і "Будинок для мурашок", а також гра "Весела гусениця" і рухлива гра " Ведмідь".