14 черв. 2017

У закладі тривають ремонтні роботи!

Працівниками та батьками закладу проводиться косметичний ремонт деяких приміщень закладу.
25 трав. 2017

Наш останній випускний

Сьогодні прощалися зі своїм садком діти старшої групи .
10 трав. 2017

В дошкільному закладі розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху

З 10 травня в дошкільному закладі триває Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого з дітьми дошкільного віку проводяться тематичні бесіди з правил дорожнього руху, розваги, ігри, під час яких діти закріплюють правила безпечної поведінки на дорозі, вчаться розпізнавати дорожні знаки і діяти у відповідності до визначених правил дорожнього руху.
25 квіт. 2017

Вітаємо переможців!

Пройшов І тур ІІ етапу на базі ДНЗ № 66 . Кірілова Аріна зайняла І місце в номінації "Мовознавець" Хмаренко Олександр зайняв ІІ місце в номінації "Математик" Елевтерова Настя зайняла ІІІ місце в номінації "Природознавець"
19 квіт. 2017

В закладі поройшла розвага присвячена "Великдню"

Велика Пасха - свято всіх православних. У настільки святковий день хочеться побажати добра здоров'я, миру, процвітання всім. Нехай кожен день ваш будинок наповнюється затишком, теплом, щастям, благополуччям. Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність. Зі святом святої Пасхи!
14 квіт. 2017

"Пасхальний сувенір"

Діти старшого віку виготовили пасхальні сувеніри для батьків
12 квіт. 2017

Інтегроване заняття "Цей загадковий космос"

Особливо цікаве пройшло комплексне інтегроване зайняття, яке проводили наші вихователі в процесі яких малюки вирушали в космічну подорож і дізналися багато цiкавого та що з того, що треба космонавтам.
8 квіт. 2017

Заходи в КЗ «ДНЗ № 397»,присвяченi Дню Довкілля.

Весна дарує чудову нагоду залучитися до праці, розширити їх знання дітей про природу, вчить спостережливості, сприяє їх інтелектуальному, духовному та фізичному розвитку. З нагоди Дня Довкілля робота знайшлась як дорослим, так і малим. Діти із задоволенням підмели майданчик, допомогли підкопати дерева, посіяли квіти на клумбі
3 квіт. 2017

Конкурс "Книга про Японію"

До японської культури залучили дітей та батьків наші вихователі
27 бер. 2017

Батьківські збори

5 березня 2017 року відбудеться батьківські збори. Запрошуємо усіх батьків прийняти участь.