19 квіт. 2017

В закладі поройшла розвага присвячена "Великдню"

Велика Пасха - свято всіх православних. У настільки святковий день хочеться побажати добра здоров'я, миру, процвітання всім. Нехай кожен день ваш будинок наповнюється затишком, теплом, щастям, благополуччям. Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність. Зі святом святої Пасхи!
14 квіт. 2017

"Пасхальний сувенір"

Діти старшого віку виготовили пасхальні сувеніри для батьків
12 квіт. 2017

Інтегроване заняття "Цей загадковий космос"

Особливо цікаве пройшло комплексне інтегроване зайняття, яке проводили наші вихователі в процесі яких малюки вирушали в космічну подорож і дізналися багато цiкавого та що з того, що треба космонавтам.
8 квіт. 2017

Заходи в КЗ «ДНЗ № 397»,присвяченi Дню Довкілля.

Весна дарує чудову нагоду залучитися до праці, розширити їх знання дітей про природу, вчить спостережливості, сприяє їх інтелектуальному, духовному та фізичному розвитку. З нагоди Дня Довкілля робота знайшлась як дорослим, так і малим. Діти із задоволенням підмели майданчик, допомогли підкопати дерева, посіяли квіти на клумбі
3 квіт. 2017

Конкурс "Книга про Японію"

До японської культури залучили дітей та батьків наші вихователі
27 бер. 2017

Батьківські збори

5 березня 2017 року відбудеться батьківські збори. Запрошуємо усіх батьків прийняти участь.
21 бер. 2017

Експерементування в старшiй групi

Сьогоднi у старшiй групi дiти займалися експерементувальною дiяльнiстю. Вихователь запропонував провести дослiди з листами пекiнськоi капусти та води, яка окрашена харчовими барвниками. Дiти удосконалили вмiння проводити дослiд прохождення води по листу. Розвили вмiння аналiзувати, узагальнювати результати дослiду.
17 бер. 2017

Конкурс дитячих робіт "Безпека дорожнього руху"

Діти разом з батьками взяли участь в конкурсі малюнка "Безпека дорожнього руху"
16 бер. 2017

"Нетрадиційна техніка малювання"

Малювання з використанням нетрадиційної техніки малювання зачаровує, заспокоює і захоплює дітей. Це вільний творчий процес, де існує можливість порушувати правила використання деяких матеріалів.Сьогодні малюки малювали за допомогою долоньок. Це один з видів нетрадиційної техніки малювання. Такий живопис сприяє ранньому розвитку творчих здібностей. Не лише тому, що діти вчаться малювати, а тому, що вони учаться самовиражатися, Метою зайняття було знайомство дітей з технікою малювання долоньками і розвиток творчої уяви, дрібної моторики. Викликати позитивні емоції в процесі малювання.передавати свої відчуття і враження.
13 бер. 2017

Шевченківський день

09.03.2017 року в закладі пройшли заходи з нагоди відзначення Шевченківського дня. З нагоди вшанування видатного українського Кобзаря Т.Г. Шевченка для вихованців були створені тематичні книжкові виставки, проведені тематичні занятття.